fbpx

Reebok dla aktywnych kobiet

Reebok dla aktywnych kobiet
mat.pras.partnersi.com.pl

Kolekcja Reebok Studio wiosna/lato 2014 to trzy linie przeznaczone do aerobiku, jogi i tańca. Nawiązuje do najważniejszych trendów sezonu: moro, zwierzęcych printów i delikatnych pastelowych gradientów. Dla zwiększenia komfortu w odzieży zastosowano technologię PlayDry, która odprowadza wilgoć, oraz tkaniny najwyższej jakości, dzięki którym odzież idealnie dopasowuje się do ciała w czasie treningów.
Stylowe ubrania Reebok Yoga już po raz kolejny zostały zaprojektowane we współpracy ze światowej sławy instruktorką jogi Tarą Stiles i są przeznaczone dla kobiet, które od odzieży do jogi oczekują zarówno funkcjonalności, jak i ciekawego designu. To wygodne i luźne fasony w jasnych, pastelowych kolorach z dominującym motywem nieba. Wszystkie ubrania zostały wykonane z bawełny i poliestru, zapewniających swobodę ruchów.

 

Reebok Dance to energetyczne połączenie zwierzęcego wzoru zebry i wyrazistych kolorów. Marka zaprosiła do współpracy międzynarodowych instruktorów tańca, aby stworzyć kolekcję najlepiej dostosowaną do tej aktywności. Modele obuwia i odzieży zaprojektowane specjalnie z myślą o naturalnych ruchach ciała w czasie tańca.

 

Reebok nie zapomina również o entuzjastkach tradycyjnej i wciąż jednej z najpopularniejszych form fintessu – aerobiku. W kolekcji Reebok Aerobics znajdziemy klasyczne modele marki wzbogacone o współczesny design. Obuwie charakteryzuje się doskonałą elastycznością, lekkością i komfortem oraz zapewnia wyjątkową amortyzację.