fbpx

Wieczór panieński w SPA

Wieczór panieński w SPA
fot. 123RF.com

Tradycja urządzania wieczorów panieńskich i kawalerskich jest bardzo popularna. Coraz częściej jednak, zamiast zabawy w klubie, wybieramy relaksujące Spa, gdzie przyszła panna młoda wraz z przyjaciółkami może przygotować się do tego najważniejszego w swoim życiu dnia.

Przede wszystkim okres przedślubny to olbrzymi stres i kompletny brak czasu dla panny młodej. A stres bardzo odbija się na skórze. Zatem wieczór panieński to znakomity moment, by wreszcie odpocząć i mieć chwilę tylko dla siebie. Ponadto to sposób na znakomitą zabawę. Która kobieta nie lubi być zadbana i rozpieszczana? Ciągle brakuje nam na to czasu a i często funduszy. To również znakomita okazja, by wreszcie w spokoju poplotkować i uspokoić napięte nerwy przyszłej panny młodej. A po pobycie w Spa orszak panny młodej będzie nie tylko wypoczęty, ale i bardzo zadbany.

Jakie zabiegi wybrać?

Obecnie prawie każde Spa ma w swojej ofercie specjalny pakiet na wieczór panieński. Repertuar zabiegów jest bardzo różny, ale najczęściej to relaksujące masaże, zabiegi na ciało, ale także manicure, pedicure a nawet oczyszczanie twarzy. Zdecydowanie jednak tego wieczoru postawmy na relaks a nie praktyczność.

Próbny makijaż ślubny, manicure, zabiegi na skórę pod oczami nich będą dodatkiem do relaksujących masaży czy smakowitych zabiegów. Zamiast masażu odchudzającego wybierzmy raczej ten relaksujący, na przykład masaże ajuwerdyjskie. Ujędrniające algi tego dnia zamieńmy na smakowity zabieg na bazie czekolady, olejków eterycznych czy masek owocowych.

Fajnym pomysłem jest połączenie wieczoru panieńskiego w Spa z nauką makijażu czy analizą kolorystyczną.

Jakie Spa wybrać?

Mnogość ofert sprawia, że bywa trudno wybrać coś sprawdzonego i w rozsądnej cenie. Nie ufajmy ślepo opiniom w internecie, a raczej podpytajmy osoby, które rzeczywiście odwiedziły dane Spa.

Sprawdzając cenę, dowiedzmy się, co tak naprawdę wchodzi w skład pakietu, czy nie ma dodatkowych opłat i czy dostaniemy jakieś przekąski. Szampan i truskawki w czekoladzie są jak najbardziej na miejscu. Sprawdźmy opinie o osobach, które są zatrudnione w danym obiekcie. Nikt bowiem nie chce, by wieczór był popsuty przez panią, która źle ustawiła temperaturę w podgrzewaczu do gorących kamieni.

A gdy wybierzemy już Spa, spakujemy się, pozostało nam już tylko zostawić problemy w domu, zabrać ze sobą dobry humor i doskonale się bawić.