fbpx

Znamy finalistów Kazar Design Award!

Znamy finalistów Kazar Design Award!
fot. materiały prasowe

Podczas półfinału Fashion Designer Awards 20 kwietnia 2013 r. poznaliśmy nazwiska trzech uczestników Kazar Design Project, którzy zakwalifikowali się do finału i zawalczą o nagrodę główną – wyjazd do Londynu na kurs Introduction to Footwear Design oraz produkcję i wdrożenie zwycięskiego projektu do sprzedaży w salonach Kazar.
Finalistami tej edycji Kazar Fashion Award zostali: Klaudia Cichoń, Mariusz Jakimiak, Sabina Rehlich. Jury KDP ( Małgorzata Olszewska, Łukasz jemioł, Joanna Sokołowska-Pronobis i Natalia Skrzypska ), podejmując decyzję, wzięło pod uwagę : pomysł i kreację, aspekty produkcyjne oraz potencjał komercyjny projektu butów. Trzeba przyznać, że młodzi projektanci popisali się niezwykłą kreatywnością, jeżeli chodzi o projektowanie tego absolutnie niezwykłego przedmiotu pożądania, jakim są kobiece szpilki!

Ja już swojego faworyta wśród tej cudownej trójki mam i trzymam mocno kciuki, a o tym, kto jest najlepszy, dowiemy się już na gali finałowej Fashion Designer Awards, która odbędzie się 28 maja w Warszawie!