1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kuchnia
  4. >
  5. Ekskluzywne warsztaty kulinarne z Michelem Moran

Ekskluzywne warsztaty kulinarne z Michelem Moran

fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 11 Zdjęć
Warsztat kulinarny jest doskonałą inspiracją do samodzielnego gotowania. Szczególnie, gdy prowadzi go dobrze zorganizowany kucharz - pasjonat.

Przewodnim motywem warsztatów prowadzonych przez znanego mistrza kuchni były jesienne potrawy. Dynie, grzyby, kasztany – z tymi produktami najbardziej kojarzy się obecna pora roku. I właśnie teraz sezonowe jedzenie będzie dla naszego organizmu najzdrowszym rozwiązaniem. Warto z tego jesiennego „bogactwa” korzystać. Już na samą zupę dyniową można, jak się okazuje, znaleźć przynajmniej kilka pomysłów…

Zobacz przepisy:

Risotto z prawdziwkami Zupa krem z dyni z kasztanami i musem z koziego sera

Szybkie i sprawne gotowanie możliwe było dzięki marce Kenwood. Za sprawą nowego robota planetarnego Cooking Chef, który gotował, mieszał, czy miksował, uczestnikom pozostało jedynie przygotowanie produktów i doprawienie potraw do smaku – co zwykle jest kluczowym i najtrudniejszym zadaniem. Tego, niestety, robot za nas nie zrobi:)

Warto jednak wspomnieć, że Cooking Chef został wyposażony w gniazda szybkich i wolnych obrotów, które umożliwiają łatwy montaż ponad 20 opcjonalnych przystawek. W ten sposób robot w kilka chwil zamienia się np. w maszynkę do mielenia mięsa lub do produkcji lodów, sokowirówkę, młynek, blender, sito czy malakser do cięcia lub tarcia.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze