1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. POP - Kreacje – festiwal praktycznej psychologii

POP - Kreacje – festiwal praktycznej psychologii

mat.pras.
SNY, CIAŁO, TWÓRCZOŚĆ, ZWIĄZKI, KARIERA – to wiodąca tematyka spotkań w ramach rozpoczynającego się 28 września br. 7. ogólnopolskiego festiwalu POP - Kreacje. Wydarzenie, organizowane co roku przez Instytut Psychologii Procesu, potrwa do 5 października. Wszystkie spotkania: warsztaty, wykłady, prezentacje i konsultacje terapeutyczne oferowane w ramach festiwalu, będą nieodpłatne.

Psychologia Procesu (POP), zwana też czasem „pracą ze śniącym ciałem”, jest coraz bardziej popularnym w Polsce kierunkiem psychoterapeutycznym. POP oferuje użyteczne i sprawdzone sposoby radzenia sobie z szerokim spektrum problemów i objawów. Twórcy metody odwołują się do myśli Carla Gustawa Junga, taoizmu filozoficznego, teorii informacji oraz różnych koncepcji wypracowanych przez współczesne nauki przyrodnicze.

- Nasza szkoła zgromadziła niezwykły potencjał ludzi, talentów i umiejętności, którymi chcemy się podzielić ze wszystkimi chętnymi – mówi Michał Duda, psychoterapeuta POP i współzałożyciel Instytutu Psychologii Procesu. – W tym roku w ramach festiwalu odbędzie się blisko 200 spotkań w całej Polsce. Oprócz konsultacji psychoterapeutycznych w ofercie pojawiło się więcej niż dotąd konsultacji coachingowych, rośnie też liczba propozycji dotyczących pracy z dziećmi i wychowania - dodaje.

Sporo osób, które po raz pierwszy zetknęły się z psychologią procesu na festiwalach w ubiegłych latach, pracuje do dzisiaj z tą metodą. Kilkoro prowadzących zajęcia festiwalowe w br. natrafiło na pracę z procesem właśnie dzięki POP - Kreacjom. Festiwal zgromadził też przez lata grupę stałych bywalców, publiczności, dla której udział w nim jest po prostu przyjemnością samą w sobie. Dla wielu uczestników to ciekawa, inna niż zazwyczaj forma spędzenia wieczoru czy popołudnia. Osoby te co roku chętnie wracają, z każdą edycją jest ich coraz więcej – podkreśla Michał Duda.

Serdecznie zapraszamy! Na wszystkie spotkania WSTĘP WOLNY.
Pełen program wydarzeń Trwające już zapisy przyjmują bezpośrednio prowadzący spotkania, kontakt do nich zamieszczony jest na stronie (liczba miejsc ograniczona).

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze