1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Wakacje z taiji w Krakowie

Wakacje z taiji w Krakowie

Warsztaty prowadzone w stylu xin jia Chen mają charakter otwarty i każdy, niezależnie od wieku i poziomu sprawności fizycznej, może wziąć w nich udział.

Celem spotkań jest chęć przybliżenia bardzo popularnej w Chinach i poza granicami Państwa Środka sztuki taiji.Sztuka walki, filozofia życia i medytacja, ćwiczenia fizyczne - taiji łączy te wszystkie elementy. Trening to doskonałe narzędzie do poprawy zdrowia, relaksacji ciała i umysłu.

Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwem i komfortem wszystkich uczestników czuwa Dr Edmund Baka, który jest ekspertem w tej dziedzinie, od wielu lat praktykuje taiji i bagua. Dr Baka, religioznawca z Uniwersytetu Jagiellońskiego specjalizuje  się w filozofiach Wschodu, dlatego w swoich warsztatach łączy teorię i praktykę.

Instytut  Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników treningów oraz osoby zainteresowane zgłębianiem tajników taiji w każdą sobotę lipca i sierpnia (z wyjątkiem dni bardzo deszczowych) w godzinach  9.00 - 10.30 do Parku Jordana.

Szczegółowe informacje na temat miejsca znaleźć na można stronie Instytutu Konfucjusza.

Wstęp wolny

Spotkania są bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprasza się o e-mailowe potwierdzenie chęci uczestnictwa.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze