1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Jak poderwać faceta przy barze - rady barmana

Jak poderwać faceta przy barze - rady barmana

123rf.com
Wakacje to fantastyczny czas, żeby poznać kogoś w barze. Jeśli podjęłaś wewnętrzną decyzję, że tego lata nie chcesz być singlem, możesz otworzyć się na takie doświadczenie. Jak poderwać mężczyznę przy barze?

1. Lokalizacja jest ważna. Jeśli chcesz kogoś spotkać i nawiązać z nim znajomość, dobrze wybierz miejsce. Lokalizacja na końcu baru nie jest dobra. To ziemia niczyja. Wybierz miejsce bliżej środka lady.

2. Przywitaj się. Przedstaw się barmanowi i ludziom wokół ciebie, jeśli ci się spodobali. To dobry początek, żeby swobodniej się poczuć.

3. Schowaj telefon. Jak możesz spotkać kogoś, jeśli jesteś zajęta patrzeniem na swój telefon? Mnóstwo ludzi zajmuje się swoim telefonem, bo boi się otworzyć na coś nowego, co dzieje się na zewnątrz. Świat się nie przestanie kręcić, jeśli będziesz miała telefon schowany głęboko w torebce. Niech ten prostokątny gadżet nie oddziela cię od przygody.

4. Uśmiechaj się. Z ponurakiem mało osób chce rozmawiać. Uśmiechaj się i utrzymuj kontakt wzrokowy z ludźmi. Poszerzysz swoje szanse na to, że poznasz kogoś odpowiedniego dla ciebie.

5. Wybierz odpowiedni wieczór. Poniedziałek nie jest dobrym dniem, bo niewiele przy barze się dzieje. Od piątkowego wieczoru robi się znowu zbyt tłoczno, przychodzą grupy ludzi i pary. Można się nie przebić ze swoją samotną osobą. Na wyjście solo dobre są dni od wtorku do czwartku. Powodzenia!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze