1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Incydent pełen rozkoszy

Czy przygodny seks zawsze musi być obarczony negatywną konotacją? A może pójście do łóżka z przypadkowym facetem będzie fantastycznym przeżyciem?

Na forach internetowych, w metrze, w pracy temat PRZYGODNEGO SEKSU jest wszechobecny. Zachowujemy kamienną twarzą, ale w głowie kłębią się myśli: a gdyby tak spróbować…

Dlaczego tak?

  1. Obiekt Twoich westchnień strasznie Cię pociąga - Ty go również. I  po prostu masz ochotę pójść do łóżka z osobą, z którą nie planujesz przyszłości. Ani bliskiej, ani dalekiej. Ale pamiętaj – FAIR PLAY – partner musi wiedzieć, że to seks bez zobowiązań.
  2. Jesteś w związku, ale boisz się eksperymentować, bo partner mógłby sobie  pomyśleć, że jesteś e-r-o-t-o-m-a-n-k-ą .  Pewnie, że najlepiej przegadać to we dwoje, ale bywa że dopiero przygodny seks wyzwala z zahamowań. Nastawiacie się na to, co „tu i teraz”, czyli namiętność bez żadnych podtekstów.
  3. Bo już sama nie wiesz, czego chcesz, a typowe, bezpieczne sytuacje nie dają szans na poznanie siebie.  Gdzie leżą Twoje granice? Czego potrzebuje Twoja seksualność?  A może po „zasmakowaniu” przygodnego seksu zrozumiesz, że najbardziej lubisz życie w stałym związku.
  4. Żeby być lepszą kochanką.  Zgodnie ze znanym hasłem: „trening czyni mistrza”. A znajomość kamasutry na pewno ucieszy przyszłego partnera.
A dlaczego nie? To już  zupełnie inna historia.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze