1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Co sposób gotowania mówi o mężczyźnie? Część 1

123rf.com
Sposób, w jaki mężczyźni przyrządzają jedzenie, zdradza sekrety ich osobowości. Jeśli jeszcze go rozgryzasz, poproś o kolację. Jeśli już go znasz, baw się, czytając ten tekst.

Szalony czarodziej

Gotując, nie trzyma się sztywno przepisów, tylko zmienia składniki, przyprawy, czas przygotowania. Ugotuje danie i po pewnym czasie zapomni, jak je przyrządził. Trudno określić jaką kuchnię preferuje, ponieważ to zależy od jego nastroju. Nie jest wierny smakom czy stylom. Podczas gotowania robi wokół siebie sporo zamieszania, ale efekt jest wyśmienity.

To kreatywny facet, typ eksperymentatora. Twórczy, samodzielny, towarzyski. Lubi nowości, niespodzianki i lubi zaskakiwać. Jest odważny, czasem nawet ryzykancki. Ma w sobie wiele niezależności, chodzi własnymi ścieżkami. Takiego mężczyznę zainteresujesz własną inwencją, oryginalnością, nieprzewidywalnością. I nie licz na to, że on da się kontrolować. To wolnościowy facet, którego nie da się zamknąć w klatce, nawet złotej. Zaintrygujesz go zmiennością i tym, że docenisz jego oryginalność. Uważaj, jeśli mu się znudzisz, odfrunie i innej zaserwuje kuchnię fusion.

Wegetarianin

Jaglana w warzywami, sałaty różnego rodzaju, tofu, parówki sojowe rzecz jasna. Tego możesz się spodziewać w jego kuchni. On wie jaką ma grupę krwi i jakie są dla niego żywnościowe wskazania. Zna adresy fajnych, wegetariańskich knajp ale sam też sobie świetnie radzi w kuchni. Może jest fanem kuchni hinduskiej na przykład, podróżuje do Indii i ćwiczy jogę oraz medytuje.

Jest w nim sporo delikatności i empatii, a także zdrowego rozsądku. Lubi zwierzęta, często dzieci i  relacje. Bliskość raczej go nie przeraża. Doceni, jeśli będziesz ciepła, wyrozumiała, ale też trochę szalona a na pewno przeciwstawiająca się społecznym stereotypom. Jest indywidualistą, człowiekiem nowoczesnym, ale nie drapieżnym. Spodoba mu się, jeśli jesteś niekonwencjonalna i żyjesz blisko natury.

Analityk Zauważysz, że bardziej pociągają go produkty w opakowaniach niż na wagę. Korzysta z półproduktów i dość wiernie trzyma się wskazówek z przepisów. Jego wiedza na ten temat pochodzi z internetu i od znajomych kobiet. Odwiedza dobre delikatesy, ale wybiera produkty w średnich cenach. Preferuje dania proste, dość szybkie w przygotowaniu i przede wszystkim nieskomplikowane. Gdy gotuje, panuje wokół niego ład a jego kuchnia najczęściej urządzona jest nowocześnie, ale bez designerskiego odjazdu.

Ten mężczyzna jest praktyczny i metodyczny. Ceni sobie wygodę i prostotę. Jest to typ wyważony, potrzebuje czasu do namysłu, żeby podjąć decyzję i zawsze orientuje się, która jest godzina. Bezpiecznie czuje się w tym, co zna i wypróbował, a przede wszystkim z tym, co da się zmierzyć i określić. Lubi teoretyzować i ma na wiele tematów własne zdanie, które w rozmowie z nim łatwo podważyć. Spodobasz mu się, jeśli praktycyzm jest tym, czym się wyróżniasz. Nie możesz też być za bardzo skomplikowana i emocjonalna. Z nim bez wybryków i dziwactw. Złapie się na prostotę. Dla ciebie, jeśli lubisz finansistów i nie boisz się nudy.

Wyrafinowany

Lubuje się w najbardziej wyszukanych trendach kulinarnych oraz jest koneserem win lub innych wysokoprocentowych, drogich trunków. Specjały do kuchni przywozi z zagranicy lub przywożą mu je jego snobistyczni lekko znajomi. Chętnie zaprosi cię na kolację, może jeszcze zanim o tym pomyślisz. I jeśli nie jesteś na tyle wyrafinowana, jak on, możesz nie wiedzieć, co spożywasz. Jeśli zapytasz, on dozna wniebowstąpienia. O to mu chodziło! Dostaniesz małe, ładne porcje ozdobione klinami cytryny, ziołami i nie wiadomo czym.

Masz do czynienia z nie byle kim. To mężczyzna światowy z dość dużą domieszką energii kobiecej. On lubi być podziwiany za wykwintność, wyszukany smak, wysokie C. Jest estetą i ma w sobie sporo subtelności, która może być ciekawa, jeśli przy tym nie jest nadęty. Ale to ciekawy człowiek, na pewno nietuzinkowy. Życie z nim pełne będzie zagranicy, jakichś bankietów i najnowszych trendów. Dopasujecie się, jeśli dla ciebie jest to również ważne, albo właśnie masz ochotę się od niego tego nauczyć.

Jutro: Mistrz grilla, Miłośnik mikrofalówki, Żywiciel rodziny i Egzotyczny

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze