1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Co przyciąga mężczyzn do kobiet, a co odpycha

Co przyciąga mężczyzn do kobiet, a co odpycha

123rf.com
Początek znajomości. Etap, którym dopiero zastanawiamy się jakie wartości prezentuje druga strona i czy jest dla nich miejsce w naszym życiu. Okazuje się, że nieco inne rzeczy działają na plus lub minus w przypadku kobiet, a inne w przypadku mężczyzn. No, w końcu, jesteśmy z różnych planet.

Tym razem panowie.

1 – Ciepło, ciepło, gorąco

Odpycha – Od pierwszego spotkania epatujesz seksem. Zakładasz prowokujące ciuchy, szybko skracasz dystans, słowem manifestujesz seksualną otwartość.

Przyciąga – Odróżniasz zmysłowość od prowokacji. On wie, że pójdziecie do łóżka dopiero wtedy, kiedy będziesz przekonana, że naprawdę chcesz to zrobić.

Wypowiedź Andrzeja – Kiedy dziewczyna od pierwszej chwili nadaje na erotycznych falach, wiem, że to będzie tylko przelotna przygoda. Kobieta warta zainteresowania, to dla mnie ta, która jest świadoma swojej atrakcyjności, ale w nie tak oczywisty  sposób.

2 – Desperacja czy inspiracja

Odpycha – Narzekasz na samotność, podkreślasz, że codzienność singla jest pozbawiona sensu. Potrzebujesz kogoś, by życie wreszcie nabrało barw.

Przyciąga – Opowiadasz o  tym co lubisz robić, o swoich planach i marzeniach. Chcesz się dzielić przyjemnościami i wyzwaniami.

Wypowiedź Mariusza – Spotkałem fajną dziewczynę, ale tak bardzo narzekała na samotność, że zapaliło mi się czerwone światełko. Czy ona nie potrafi być sama? Wolę, żeby zaprosiła do swojego życia właśnie mnie, a nie zapełniała mną pustkę.

3 – Karty na stół

Odpycha – Opowiadasz mu historię swojego życia bez cenzury. On już wie, że miałaś nadwagę w podstawówce i że twój ostatni eks podle cię zdradził.

Przyciąga – Dzielisz się z nim kilkoma historyjkami, które pozwolą mu wysnuć wnioski na temat tego, kim jesteś. Jednak większość pytań pozostawiasz na razie bez odpowiedzi. Przecież Twoje życie, to nie nowelka na jeden wieczór.

Wypowiedź Igora –  Może to śmieszne, ale nie chcę od razu wiedzieć o jej wszystkich wzlotach i upadkach. Wolę poznawać ją krok po kroku i wyobrażać sobie, jaka jest wspaniała. Dziewczyny, które opowiadają o sobie wszystko, są już jak przeczytana książka. Na początek wystarczyłby krótki szkic.

4 – Szczegółowy grafik

Odpycha – Drżysz na myśl, że on zadzwoni do Ciebie, a Ty nie będziesz mogła odebrać. Dlatego  zdajesz mu sprawozdanie, że o 15.00 masz wizytę u dentysty i nie będziesz mogła rozmawiać.

Przyciąga  – Twoje życie nie zmieniło się tylko dlatego, że spotkałaś chłopaka, który wzbudził Twoje zainteresowanie. Nieodebrane połączenie od niego nie wywołuje palpitacji serca. Po prostu w wolnej chwili oddzwaniasz.

Wypowiedź Roberta –  Kiedyś spotkałem dziewczynę, która już po drugiej randce uprzedzała mnie, kiedy będzie miała wyłączony telefon. Kiedy ja nie odbierałem, nagrywała się ze szczegółowym planem, gdzie i o której będzie osiągalna. To obliguje do podobnych zachowań, a mnie się to kojarzy z obiecywaniem mamusi, o której wrócę z podwórka.

5 – Granice

Odpycha – Twoja uwaga skierowana jest na niego. Z jednej strony chcesz być z nim jak najczęściej, z drugiej boisz się go zmęczyć sobą. Dlatego przybliżasz się i oddalasz gdy on tego chce.

Przyciąga  – Żyjesz zgodnie ze swoim rytmem. On czasem musi się postarać, abyś wybrała pomiędzy jego towarzystwem a innym wariantem spędzania czasu.

Wypowiedź Iwo – Lubię powalczyć o zainteresowanie ze strony kobiety. To ekscytujące, kiedy wiesz, że ona kocha cię, ale ma swoje własne terytorium. Wiem, że dalsze życie z nią będzie interesujące.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze