1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda

Razem jest piękniej! – ruszyła akcja Sephora Beauty Days

Slava Melnyk, Olga Legosz i Grzegorz Mikosza (Fot. materiały prasowe)
Nowa akcja Sephora Polska zaprasza klientów do wsparcia działań statutowych 3 organizacji, z którymi marka prowadzi długofalową współpracę: Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, Fundacji Nasza Ziemia oraz stowarzyszenia Kampania Przeciw Homofobii. Korzystając z oferty Sephora Beauty Days, klienci sami mogą zadeklarować, który spośród 3 partnerów otrzyma od nich wsparcie finansowe na rzecz swoich działań statutowych. Akcja potrwa od 11. do 24. października.

Sephora od lat współpracuje globalnie oraz lokalnie z zewnętrznymi partnerami, wraz z którymi realizuje programy i akcje społeczne oraz ekologiczne. Działa na rzecz wyrównywania szans społecznych, wspiera różnorodność w organizacji, a także poza nią. Zmienia się, by systematycznie minimalizować swój wpływ na planetę.

– W ramach akcji „Sephora Beauty Days – Razem jest piękniej!” chcemy podziękować naszym partnerom za współpracę, ale też zwrócić uwagę szerokiej publiczności na wartości i obszary, które wspieramy i które odzwierciedlają kierunki naszego społecznego oraz środowiskowego zaangażowania. Jednocześnie pragniemy zachęcić naszych klientów do wspólnego działania – mówi Małgorzata Dzięcielewska, dyrektorka marketingu i asortymentu Sephora w Polsce i Czechach.

Do udziału w akcji Sephora Beauty Days zapraszają przedstawiciele partnerów Sephora: Olga Legosz – wiceprezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, Grzegorz Mikosza – główny koordynator Akcji Sprzątanie świata – Polska z Fundacji Nasza Ziemia, a także Slava Melnyk – dyrektor zarządzający stowarzyszenia Kampania Przeciw Homofobii. Wszystkich troje zobaczyć możemy zarówno w indywidualnych video w kampanii digital oraz social mediach Sephora, jak i we wspólnym spocie telewizyjnym.

– Czasami czytam, że feminizm odniósł zwycięstwo, bo przyszłość jest kobietą, a kubki z napisem „girl power” sprzedają się świetnie. To pozory, które nie powinny nas zmylić. Tak długo aż każda gmina w Polsce nie będzie miała żłobka, tak długo nie będziemy mogli mówić o zwycięstwie feminizmu. Dzięki akcji „Sephora Beauty Days – Razem jest piękniej!” każdy może realnie wspomóc działania naszej fundacji i z nami budować lepsze jutro – mówi Olga Legosz, współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

„Sephora Beauty Days – Razem jest piękniej!” potrwa od 11. do 24.10. w perfumeriach stacjonarnych Sephora i na sephora.pl. Korzystając z oferty Sephora Beauty Days, można kupić wybrane produkty z listy prawie 800 bestsellerów z atrakcyjnym rabatem.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Reklama
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze