1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie

Medycyna estetyczna i Tradycyjna Medycyna Chińska. Połączenie, którego efektem jest zdrowie i naturalne piękno

Tradycyjna Medycyna Chińska kojarzy nam się przede wszystkim z akupunkturą, ziołolecznictwem oraz z dietą. Czy może być także skuteczna w medycynie estetycznej? Dzięki holistycznemu podejściu do człowieka efekty jej stosowania są znakomite. Najlepszym dowodem na to są pacjentki Centrum Medycyny Zintegrowanej, które po zabiegach opartych na najlepszej wiedzy zarówno Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jak i medycyny konwencjonalnej mogą śmiało powiedzieć: jestem zdrowa i naturalnie piękna.

Centrum Medycyny Zintegrowanej oferuje zabiegi medycyny estetycznej oparte na naturalnych preparatach i mające na celu uzyskanie naturalnego młodego wyglądu. Dzięki holistycznemu podejściu do pacjenta oraz wiedzy i diagnozie dokonywanej przez lekarza będącego specjalistą zarówno medycyny konwencjonalnej jak i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jest możliwe wybranie najlepszego a co ważne najbardziej odpowiedniego zabiegu. Indywidualna ocena czy dany zabieg i użyty w jego celu preparat jest zgodny z niepowtarzalną naturą danej osoby, pozwala osiągnąć optymalne efekty.

Kierując się ideą uzyskania naturalnego i zdrowego wyglądu, każdy pacjent, na podstawie badania zgodnie z Tradycyjną Medycyną Chińską otrzymuje pełną informację nie tylko czy może poddać się konkretnemu zabiegowi ale także poradę kiedy wykonanie zabiegu jest najkorzystniejsze a kiedy niewskazane. Nie są zalecane zabiegi, które są w sprzeczności z indywidualną naturą pacjenta a także zabiegi, które w sposób nadmierny zmieniałyby naturalny wygląd.

Zabiegi przeprowadzają wysokiej klasy specjaliści: lekarze i terapeuci mający duże doświadczenie zawodowe.

Zapraszamy na

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze