fbpx

Fundacja pomocy dzieciom poszkodowanym w wypadkach samochodowych „Barka

Fundacja pomocy dzieciom poszkodowanym w wypadkach samochodowych „Barka
fot. materiały prasowe

Fundacja pomocy dzieciom poszkodowanym w wypadkach samochodowych „Barka” z siedzibą we Wrocławiu ul. Skwerowa 5/3 ma status Organizacji Pożytku Publicznego od 2005 roku. Przez ponad dziesięć lat pomaga dzieciom poszkodowanym w wypadkach. „Dopóki żyjesz, dopóki można, bądź dobry”, Marek Aureliusz.

Działa na terenie całego kraju co oznacza, że dzieci otrzymujące pomoc mieszkają w różnych rejonach Polski. Swoje działania realizuje poprzez dofinansowywanie turnusów rehabilitacyjnych, dofinansowywanie do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, zakupu lekarstw, środków higieny, pomocy naukowych, a także przyznawaniu comiesięcznych świadczeń finansowych wypłacanych w okresie co najmniej jednorocznym.

Prosimy o Państwa 1% z podatku dochodowego.

Mamy już świadomość jak trudne sytuacje towarzyszą tym dzieciom i ich rodzinom, zazwyczaj borykają się z dużymi problemami finansowymi. Dziecko po wypisaniu ze szpitala wraca do domu a tam czeka go długa, trudna, bolesna a także kosztowna droga do odzyskiwania sprawności. Te dzieci są niezwykle dzielne i naprawdę ciężko pracują. Naszym zadaniem jest dopomóc im i ich rodzicom choćby w niewielkim zakresie.

Prosimy o Państwa 1% z podatku dochodowego. Nr KRS 0000157460

Nr konta BGŻ S.A. 35 2030 0045 1110 0000 0017 7470

e-mail: prezes@fundacja-barka.org

tel. 71 7885451

http://fundacja-barka.org/