1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. Dyskretny urok kokieterii

Dyskretny urok kokieterii

Kinga jest jedną z tych osób, które prawdopodobnie dobrze by wyglądały nawet w worku na kartofle. Tak świeżej i bezpretensjonalnej urody nie trzeba podkreślać zbyt przesadnie.

 

Wystarczy podbicie kolorem – śnieżna biel bluzki świetnie kontrastuje z ciemną karnacją i wyciąga młodzieńczy blask jak nic!

Bluzka mimo, że fason ma „workowaty” i nie podkreśla linii ciała, pozwala troszkę dojrzeć przez liczne prześwity – taka gra jest bardziej kokieteryjna niż dosłowne epatowanie golizną.

Luźny styl od stóp (trampki Vagabond w letnim lnianym kolorze, który pasuje do wszystkiego) do głów, a raczej do wesołej fryzurki.

Kwintesencją takiego stylu są spodnie, które Kinga wyszperała w second-handzie. Nawiązują do dość odważnego trendu „załóż spodnie swojego chłopaka”, który zapoczątkowała żona Toma Criuse’a.

Męski pierwiastek ma również duży, złoty zegarek – też na czasie! Kingę spotkałam podczas zakupów, na które nie rusza się bez przepastnej torby, dzięki której nie znosi do domu niepotrzebnych i nieekologicznych jednorazówek.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze