1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

NA-KD x Julia Wieniawa

Zobacz galerię 7 Zdjęć
Młoda aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa ma aktualnie swój gorący, medialny czas. Debiutowała w teatrze Roma, a popularność zdobyła dzięki roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Gra, wydaje płyty, występuje w reklamach i jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Julia na swoim Instagramie inspiruje wiele dziewczyn, które naśladują jej styl. Doceniają go także portale plotkarskie.

Szwedzka marka NA-KD, znana z nawiązywania współpracy z influencerkami i silnego wpływu na social media na całym świecie, zaprosiła Julię do stworzenia autorskiej kolekcji. Będą to 34 modele ubrań. Julia była zaangażowana w tworzenie ich na wszystkich etapach. Od pomysłu na typy ubrań i wyboru materiałów, po współtworzenie scenariusza sesji zdjęciowej. Sesja zdjęciowa odbyła się w Göteborgu‎ gdzie mieści się siedziba NA-KD.

Premiera pierwszej z trzech kolekcji Julii odbędzie się 12 stycznia 2019 roku. Kolekcja będzie dostępna na całym świecie tam, gdzie obecna jest marka NA-KD. W Polsce dostaniecie ją w sklepach i pop-up store, w których sprzedawany jest NA-KD oraz oczywiście online. NA-KD planuje zaprosić do współpracy także kolejne osobowości ze świata mediów.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze