1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Toksyczni ludzie – jak sobie z nimi radzić?

Toksyczni ludzie – jak sobie z nimi radzić?

Każdego dnia mamy do czynienia z toksycznymi ludźmi. Możemy spotkać ich na każdym kroku: w pracy, urzędzie, szkole, czy w domu. Stykamy się z nimi w relacjach zawodowych i prywatnych. Jak sobie z nimi radzić? Przeczytaj, jak bronić się przed toksycznymi ludźmi w książce "Instrukcja obsługi toksycznych ludzi" Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej.

Jak poradzić sobie z toksyczną teściową? Jak rozpoznać, że to koniec związku? Jak poradzić sobie z toksycznym partnerem? Czy moje dziecko jest toksyczne? Skąd się bierze toksyczność w relacjach? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w książce "Instrukcja obsługi toksycznych ludzi", w którym Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska podpowiadają, jak radzić sobie z ludźmi, którzy "zatruwają nam życie" i bezustannie wchodzą w konfliktowe sytuacje.

"Określenie "toksyczny" w ostatnich latach zrobiło prawdziwą karierę. Co i rusz słyszymy o toksycznych rodzicach, szefach, toksycznych przyjaźniach, związkach. Mamy też toksycznych kochanków, współpracowników, toksyczne myśli i w ogóle cali jesteśmy toksyczni... Nie ma właściwie żadnego obszaru w życiu człowieka, w którym nie można by znaleźć jakiejkolwiek "toksyny". Wszystko, co nas spotyka może być toksyczne. Czy to znaczy, że te wszystkie aspekty życia są trujące? To oznacza, że bywają wyniszczające, niezdrowe i robią nam krzywdę!" - czytamy we fragmencie książki "Instrukcja obsługi toksycznych ludzi".

Gorąco zachęcamy Was również do oglądania serii spotkań psychoterapeutki Katarzyny Miller z redaktor naczelną SENSu Joanną Olekszyk. Rozmowy będą opierać się na omówieniu toksyczności w różnych sferach życia: w związku, pracy, przyjaźni, a nawet wobec siebie,  a także odpowie na pytanie, jak nie ulegać wpływom toksycznych ludzi.

Książka "Instrukcja obsługi toksycznych ludzi" dostępna jest w naszym sklepie internetowym:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Instrukcja obsługi toksycznych ludzi
Autopromocja
Instrukcja obsługi toksycznych ludzi Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze