1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Jedna z największych gwiazd muzyki latynoamerykańskiej Enrique Iglesias znów wystąpi w Polsce!

Jedna z największych gwiazd muzyki latynoamerykańskiej Enrique Iglesias znów wystąpi w Polsce!

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Autor takich hitów jak: "Bailamos", "Bailando", czy "Subeme La Radio" zagra 7 maja w krakowskiej Tauron Arenie! To już kolejny raz słynnego piosenkarza w Polsce. Tym razem Enrique Iglesias postanowił wrócić do Polski w ramach trasy koncertowej "All the hits live".

I nic dziwnego. Iglesias ma w Polsce mnóstwo fanów - zarówno tych, którzy pamiętają jego pierwsze hity, takie jak: "Be With You", "Rhythm Divine", czy "Hero", jak i tych, którzy zakochali się w jego muzyce później.

Enrique Iglesias to niezwykły artysta, który zaczął komponować w wieku 13 lat. Kiedy miał 21 był już zaliczany do najbardziej wpływowych artystów współczesnego popu. Za każdym razem kiedy pojawia się na scenie, wywołuje niezwykłe emocje. Do tej pory jest jedynym współczesnym artystą, który ma na swoim koncie rekordową liczbę hitów.

Szczególnie imponujący jest również fakt, że Enrique Iglesias jest jednym z nielicznych artystów, którzy byli u szczytu sławy zarówno 20 lat temu, jak i dziś. Jego najnowsze hity wciąż plasują się na czołowych miejscach list przebojów, a każdy wydany krążek doczekuje się milionów wyświetleń.

Tournée Enrique Iglesiasa, „All the hits live” - to nie tylko kompilacja największych przebojów artysty, ale także wspaniała oprawa wizualna! Niesamowita scenografia z dużą multimedialną ścianą LED o powierzchni 500 m2, z niezliczoną ilością efektów specjalnych i pirotechnicznych oraz najnowszą technologią dźwięku.

Ostatni raz Enrique pojawił się w Polsce w 2016 roku i również wystąpił wtedy w Krakowie. "W ciągłym biegu, z samolotu do busa, z miasta do miasta - uwielbiam to! Spotykam swoich fanów i daje mi to wiele szczęścia. Nie mogę doczekać się koncertu w Polsce - to zawsze bardzo ekscytujące spotkanie - kocham polskich fanów. Do zobaczenia w Krakowie!" - mówi Enrique Iglesias.

Bilety na występ „All the hits live” w Krakowie są dostępne na stronie .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze