1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Polski plakat nowego Almodóvara!

Polski plakat nowego Almodóvara!

Prezentujemy polską wersję plakatu do filmu "Skóra, w której żyję", najnowszego obrazu słynnego Pedro Almodóvara. Owacyjnie przyjęty na festiwalu w Cannes thriller twórcy "Wszystko o mojej matce" z Antonio Banderasem w roli głównej trafi na ekrany polskich kin już 16 września.

Od czasu, gdy żona doktora Roberta Ledgarda (Antonio Banderas), znanego chirurga plastycznego, spłonęła w wypadku samochodowym, próbował on stworzyć nową ludzką skórę, która mogłaby ją ocalić. Po dwunastu latach badań udaje mu się wyhodować skórę, będącą prawdziwą zbroją, chroniącą przed wszelkimi zagrożeniami.

Przez lata eksperymentów i prób doktor Ledgard potrzebował trzech rzeczy: braku skrupułów, asystenta i królika doświadczalnego: najlepiej człowieka. Skrupuły nie były dla doktora żadnym problemem, najwierniejszą asystentką została Marilia (Marisa Paredes), kobieta opiekująca się nim od dnia jego narodzin, a jeśli chodzi o doświadczalnego królika... Ledgard nie bał się sięgnąć po najbardziej drastyczne rozwiązanie...

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze