1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Bjork wystąpi na Open'erze!

Bjork wystąpi na Open'erze!

Poznaliśmy już pierwszą gwiazdę przyszłorocznego festiwalu Open'er - jest nią Bjork.

Kolejna edycja festiwalu Open’er odbędzie się w dniach 4 - 7 lipca 2012 roku na lotnisku Gdynia Kosakowo. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 1 grudnia 2011, jednak już od dziś (10 listopada) od godziny 12.00 członkowie Klubu Alter Art mogą je kupić w specjalnych klubowych cenach.

Rozpoczynamy nową dekadę Open’era. Rozpoczynamy tak jak sobie wymarzyliśmy – występem artystki wybitnej, wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju. Artystki, która otwiera i przekracza, poszukuje i inspiruje. Artystki charyzmatycznej i odważnej.  Artystki, której występy na światowych festiwalach w roku 2012 mamy przyjemność i zaszczyt ogłosić jako pierwsi. Artystki, rewolucjonistki – Björk headlinerem Open’er 2012!  - Mikołaj Ziółkowski, Alter Art.

Dokładnie miesiąc temu ukazało się nowe wydawnictwo Björk. „Biophilia” to prawdziwy multimedialny projekt, na który składają się utwory, remixy, aplikacj,    instrumenty muzyczne, teledyski, wyjątkowe koncerty ze specjalną oprawą i wieloosobowym chórem, wystawa, a nawet warsztaty muzyczne przygotowane przez Björk w kilku miastach świata. Wszystko po to, by po raz kolejny być krok do przodu przed całą sceną alternatywno-popową. Najważniejsza jest tu muzyka, którą można zarządzać za pomocą tabletu lub smartphona, nie tylko decydując o kolejności poszczególnych utworów, ale nawet o ich tempie czy brzmieniu, np. nieoczekiwanych pętlach. Słuchanie „Biophili” w wersji z aplikacji to jak jedna wielka gra, gdzie wiele zależy od sprawności i pomysłowości słuchającego/grającego, a może już grającego/słuchającego.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze