1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Madonna ogłasza trasę koncertową z okazji 40-lecia kariery. Wiemy, gdzie i kiedy wystąpi

Madonna ogłasza trasę koncertową z okazji 40-lecia kariery. Wiemy, gdzie i kiedy wystąpi

To będzie pracowity rok dla Madonny. Artystka będzie świętować 40 lat na scenie, a latem rozpocznie światową trasę koncertową. (Fot. materiały prasowe)
To będzie pracowity rok dla Madonny. Artystka będzie świętować 40 lat na scenie, a latem rozpocznie światową trasę koncertową. (Fot. materiały prasowe)
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Madonny. Królowa Popu powraca na scenę i zapowiada największe w całej swojej karierze tournée, podczas którego będzie świętować 40-lecie pracy artystycznej.

Na koncie ma ponad miliony sprzedanych płyt, tytuł Królowej Popu i miejsce w ścisłej czołówce największych gwiazd muzyki rozrywkowej. Po czterech dekadach na scenie Madonna wciąż jest na szczycie. Do tego nieustannie zaskakuje, wydając reedycje płyt i remixy największych przebojów oraz udzielając się w mediach społecznościowych. Teraz natomiast ogłosiła wielkie wydarzenie, które z pewnością ucieszy wszystkich jej miłośników.

„Cztery dekady. Madonna. The Celebration Tour” – tak artystka zapowiada trasę koncertową, którą świętować będzie 40-lecie kariery scenicznej. Podczas światowego tournée, które odbędzie się w tym roku, 64-letnia Królowa Popu zaprezentuje fanom swoje największe przeboje. Nie zabraknie zatem takich hitów, jak chociażby „Material Girl”, „Like A Prayer”, „Vogue” czy „Hung Up”. Według doniesień serwisu „Billboard” tegoroczna trasa ma być „największą w dotychczasowej karierze artystki i pierwszą retrospektywą jej twórczości”.

The Celebration Tour rozpocznie się 15 lipca występem w Vancouver. Łącznie Madonna zagra 25 koncertów w Stanach Zjednoczonych, m.in. Nowym Jorku, Toronto, Chicago, Las Vegas i Miami. Jesienią, a konkretnie 14 października, występem w Londynie ikona muzyki rozpocznie europejską część trasy. Wystąpi m.in. w Kopenhadze, Sztokholmie, Paryżu, Lizbonie i Berlinie. Niestety Polska nie znalazła się na liście. Czym tym razem zaskoczy Madonna? Opublikowany niedawno teaser zwiastuje, że – jak to zwykle bywa w przypadku artystki – będzie odważnie i skandalizująco. Zobaczcie sami.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze