1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Julia Roberts i Ethan Hawke w apokaliptycznym thrillerze Netflixa. Zobacz zwiastun

„Zostaw świat za sobą” (Fot. materiały prasowe)
„Zostaw świat za sobą” (Fot. materiały prasowe)
Rodzinne wakacje przybierają zupełnie nieoczekiwany obrót, gdy dwoje nieznajomych szuka schronienia po tajemniczym cyberataku. Tak w skrócie prezentuje się fabuła nowego apokaliptycznego thrillera Netflixa. W rolach głównych – Julia Roberts, Ethan Hawke i Mahershala Ali.

„Zostaw świat za sobą” to tytuł nowego apokaliptycznego thrillera autorstwa nagradzanego reżysera i scenarzysty Sama Esmaila, twórcy serialowego przeboju „Mr. Robot”. Amanda (laureatka Oscara Julia Roberts) i jej mąż Clay (nominowany do Oscara Ethan Hawke) wynajmują na weekend luksusowy dom wraz z dziećmi – Archiem (Charlie Evans) i Rose (Farrah Mackenzie). Ich wakacje wywraca do góry nogami nocna wizyta dwojga nieznajomych – G.H. (laureat Oscara Mahershala Ali) i jego córki Ruth (Myha’la), którzy przynoszą wieści o tajemniczym cyberataku i chcą schronić się w domu, który – jak twierdzą – należy do nich. Obie rodziny stawiają czoła nadciągającej katastrofie, która z minuty na minutę coraz bardziej przeraża, zmuszając wszystkich do pogodzenia się z pozycją w pogrążającym się świecie.

Film „Zostaw świat za sobą” powstał na podstawie nominowanej do National Book Award powieści Rumaana Alama. Obraz zadebiutuje na platformie Netflix 8 grudnia. Wcześniej jednak pojawi się w kinach. Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun produkcji.

Źródło: materiały prasowe Netflix

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze