1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Fotorelacja ze spotkania z Katarzyną Miller

Fotorelacja ze spotkania z Katarzyną Miller

fot. Sylwia Olszewska
Zobacz galerię 8 Zdjęć

 

Spotkanie z tą znakomita i tak cenioną przez kobiety psycholożką, psychoterapeutką, filozofką i poetką na stałe związaną ze miesięcznikiem „Zwierciadło"  przerodziło się pełną pozytywnej energii i dowcipu  dyskusję – nikomu nie przeszkadzał deszcz za oknem. Katarzyna Miller poświęciła też wiele czasu na indywidualne rozmowy. Podpowiadała swoim czytelniczkom pełne optymizmu sposoby jak uwierzyć we własną wartość, jak stawiać czoła rozmaitym lękom,  jak nie bać się być egoistką, nie bać się śmiechu i miłości. Nie bać się życia i zostać jego Królową!

Wielu rzeczy, których życie nam dostarcza, w ogóle  nie chcemy, udajemy że ich nie ma , uciekamy przed nimi, a przede wszystkim, boimy się. Starości i starzenia się, śmierci i umierania, choroby, ubóstwa, zdrady, osamotnienia, porażki, błędu, braku wygranych, krytyki, odrzucenia, bezradności… Ogromnie mi zależy na tym, żebyśmy szanowali swoje lęki, ale nie ulegali im, liczyli się z nimi, umieli je nazwać i przeżyć, ale nie byli ich ofiarami. (…) Można mieć miłość, pieniądze, zdrowie, rodzinę i zewnętrzne bezpieczeństwo, ale jeśli czujemy lęk – zje on radość i zadowolenie ze wszystkiego – mówi Katarzyna Miller  i potwierdza to w swoim nowym audiobooku „Nie bój się życia”.

Katarzyna Miller podkreśla na każdym kroku, że bardzo lubi kobiety i chce im pomagać  - swoją nową książkę „Królowe życia” zadedykowała  „w podziękowaniu wszystkim wspaniałym kobietom, z którymi pracowałam, pracuję i będę pracować”. To nie tylko zbiór opowiadań – to także rodzaj manifestu wzywający kobiety aby walczyły o siebie – dążyły do tego aby odnaleźć siłę w sobie samej, zapanować nad swoim życiem i czerpać z niego radość.

Spotkanie odbyło się w czwartek 19.04.12 w warszawskim Traffic Club.  Poprowadziła  je Justyna Dżbik, dziennikarka Czwórki Polskiego Radia  oraz programów  "Qadrans Qltury" i "Poziom 2.0" Telewizji Polskiej".

 

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze