1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Ayo wystąpi w Warszawie i w Zabrzu

Ayo wystąpi w Warszawie i w Zabrzu

17 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie oraz 19 czerwca w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbędą się koncerty wokalistki Ayo, znanej z takich utworów jak „Down On My Knees”, który zyskał dużą popularność w naszym kraju.

Ayo to niezwykle utalentowana i piękna piosenkarka, której twórczość podbiła serca fanów na całym świecie. Polską publiczność podbiła utworem „Down On My Knees”, pochodzącym z debiutanckiego albumu „Joyful”. Płyta przyniosła jeszcze dwa kolejne przeboje - „Life Is Real” i „And It’s Supposed To Be Love”. W Polsce w dniu premiery album zyskał status złotej płyty. Przez wiele miesięcy obok albumu Nelly Furtado, album Joyful był najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem w 2007 roku, ostatecznie osiągając ponad 40 tys. nakład! W wrześniu 2007 AYO odniosła kolejny sukces, wyprzedając całe tournée w Polsce. Artystka zagrała trzy niezwykłe i porywające koncerty. Na pierwszy z nich w Poznaniu, bilety skończyły się już na miesiąc przed terminem! W 2008 roku powróciła z kolejnym doskonałym albumem pt. Gravity At Last, z którego pochodził kolejny przebój „Slow, Slow”. W marcu 2011 roku ukazać się ma kolejny, trze ci już album artystki pt. Billie-Eve, którego singiel „I’m gonna dance” zaczyna podbijać listy przebojów i zapowiada kolejną wspaniałą płytę! Wszyscy fani będą mieli niezwykłą szansę usłyszeć i zobaczyć nowe piosenki i hity z poprzednich albumów. Każdy występ Ayo to porywające i niezapomniane widowisko!

Koncerty odbędą się w dniach:

  • 17 czerwca 2011

Warszawa, Sala Kongresowa

  • 19 czerwca 2011

Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

Bilety dostępne w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl) oraz w kasie Sali Kongresowej PKiN.

Zapraszamy.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze