fbpx

John Voight o ślubie Angeliny Jolie

Ojciec Angeliny Jolie, John Voight, jest sceptyczny wobec informacji o tym, że jego córka i Brad Pitt mieliby wziąć ślub.

Co chwil media donoszą, że hollywoodzkie gwiazdy, Angelina Jolie i jej partner Brad Pitt planują w końcu wziąć ślub, na który wszyscy (czytaj: głównie tabloidy) czekają od lat. Coraz częściej jednak para nie zaprzecza pogłoskom, co budzi podejrzenia, że jednak ślub jest w planach. Co więcej, nawet w tym roku.

Do tej kwestii odniósł się ostatnio aktor i niesławny ojciec Angeliny – John Voight, z którym aktorka przez lata nie utrzymywała kontaktów, winiąc go za swoje nieudane dzieciństwo i śmierć matki. Ostatnio jednak relacje między nimi się ociepliły, co widocznie ośmieliło seniora do wypowiadania się na temat oczekiwanego ślubu.

W wywiadzie dla telewizji E! aktor powiedział – Nie wiem, czy faktycznie planują ślub, bo zawsze są bardzo skryci, ale słyszałem takie plotki. Uważam, że nie powinni tego robić, małżeństwo ich zniszczy. Wystarczy, że są szczęśliwi teraz, z dziećmi, tak, jak jest – dodał.

Ani Angelina ani Brad nie skomentowali słów Johna Voighta.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze