1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Mars w Bliźniętach - dowcipny intelektualista

Mars w Bliźniętach - dowcipny intelektualista

123rf
123rf
Ma szelmowskie poczucie humoru, agresywny intelekt. Jest ruchliwy w sposób nieokiełznany. Ten lekkoduch ciągle szuka wiedzy i dyskutuje do upadłego. Seks w jego wydaniu jest innowacyjny i nieco teoretyczny.

Jeśli twój Mars znajduje się w znaku Bliźniąt, masz słabość do facetów nadaktywnych i wesołych. Wysoko cenisz inteligencję, błyskotliwość, zdolności werbalne. Urzeknie cię ironista w typie Piotrusia Pana, który obsypie cię komplementami na temat twojej mądrości. To ktoś, kto umie znaleźć się w towarzystwie a nawet jest jego rozgadaną duszą.

Czego pragniesz? Żeby mężczyzna działał z tobą i dyskutował. Marzysz o elokwentnym krytyku, który zaimponuje ci ciętym językiem. To musi być ktoś aktywny, kto, tak jak ty, trzyma kilka srok za ogon, dążąc do osiągnięcia kilku celów jednocześnie. Zadumani i z rozmysłem działający mężczyźni nie mają u ciebie szans. Odrzucisz także faceta, który będzie uparcie zagłębiał się w psychikę. Wybierzesz egzemplarz bardziej powierzchowny, kogoś, kto jak gąbka pochłania wiedzę, zmieniając co chwila zainteresowania. Twój ideał ciągle jest zajęty, nie akceptuje nudy, nosi w sobie pewne napięcie i nerwowość. Potrzebuje ruchu, by złagodzić ten wewnętrzny stres, dlatego często jest to typ wysportowany. Nie za bardzo umięśniony, ale szybki i gibki. Będzie z tobą uprawiał jogging. Zawsze też chętnie będzie się spierać, udowadniać swoje racje oraz bawić się w umysłowe gry. Marzysz o takich słownych potyczkach. Ostry umysł zabarwiony sarkazmem u mężczyzny zwala ciebie z nóg, bo wreszcie trafiasz na godnego siebie przeciwnika.

Możesz natomiast wybaczyć mu brak koncentracji i wytrwałości w realizowaniu długotrwałych projektów, bo przecież sama tym nie grzeszysz. Rozmyślasz sobie, że razem z tym mężczyzną, jak już wam się coś znudzi, zajmiecie się kolejną pasją bądź wyjedziecie w podróż i będzie fajnie. Twój ideał to uroczy chłopak, można nawet powiedzieć, że szarmancki i czarujący. Umie znaleźć się wśród ludzi, a nawet nimi sprytnie manipulować. Z tobą jednak tak się nie stanie, bo nie jesteś przecież w tym gorsza od niego i przejrzysz jego gry. Jednak zrobi na tobie wrażenie jego pewność siebie, chłopięcość i swobodny styl ubierania. To zalotnik, dla którego głęboki związek jest prawdziwym wyzwaniem. Zostanie w nim tylko wtedy, gdy kobieta będzie go inspirować intelektualnie i da mu wiele swobody. Ty to potrafisz. W twoim wymarzonym związku liczy zmienność.

Seks w wydaniu twojego idealnego mężczyzny oczywiście, że musi być różnorodny. Pasujący do ciebie partner ma, tak jak ty, rozproszoną energię seksualną. Możesz być niewierna, jeśli poczujesz się usidlona i znudzona, dlatego w sypialni pożądane są ciągle nowe zabawki, nowe pozycje, nowe pomysły. W łóżku lubisz mówić i w ogóle masz tendencje do teoretyzowania o seksie. Dlatego wasza gra wstępna może składać się ze słów, dużej ilości słów. Uwielbiasz być uwiedziona słowami i dowcipem. Lubisz, jak w twojej sypialni jest dużo zabawy i śmiechu. Siła seksualnego popędu nie jest dla ciebie najważniejsza. Cenisz bardziej kunszt miłosnej gry niż głęboką namiętność. I pocałunki, mnóstwo pocałunków i słów szeptanych ci do uszka. Znani mężczyźni z Marsem w Bliźniętach: Arnold Schwarzenegger, Tiger Woods, Mike Tyson, Al Pacino, Sean Connery, Pierce Brosnan, Louis Vuitton,  F. Scott Fitzgerald.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Baranie, Mars w Byku, Mars w Raku, Mars w Lwie, Mars w Pannie, Mars w Wadze, Mars w Skorpionie, Mars w Strzelcu, Mars w Koziorożcu, Mars w Wodniku, Mars w Rybach.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu drugiej ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

Przeczytaj też artykuły o WENUS

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze