1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

10 tysięcy darmowych biletów do Japonii!

W celu zachęcenia turystów do odwiedzin Kraju Kwitnącej Wiśni postanowiono rozdać aż 10 tysięcy biletów lotniczych do Japonii

W marcu tego roku Japonię nawiedziło potężne trzęsienie ziemi, które z oczywistych względów negatywnie wpłynęło na tamtejszą turystykę. W porównaniu z rokiem 2010 liczba przyjezdnych spadła o 63% i nic nie zapowiada by sytuacja ta miała się poprawić. Narodowa Agencja Turystyczna Japonii postanowiła zmierzyć się z tym problemem i zachęcić turystów do przyjazdu do Kraju Kwitnącej Wiśni poprzez rozdanie 10 tysięcy darmowych biletów lotniczych. Skorzystanie z darmowych biletów wiąże się ze spełnieniem jednego warunku: po zakończeniu wyprawy jej uczestnicy będą musieli napisać relację, która zostanie opublikowana w Internecie. Koszty pobytu, nocleg i wyżywienie  trzeba będzie zorganizować i pokryć samemu.

Program przyznawania biletów podróżnym ruszyć ma w kwietniu 2012 roku. Pierwsze darmowe podróże odbyć będzie można już latem 2012 roku. Aby zdobyć bilet trzeba będzie wypełnić aplikację on-line, podać plan swojej podróży i odpowiedzieć na parę konkursowych pytań.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze