1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Koziorożec 22.12 - 20.01, żywioł ziemi

Koziorożec 22.12 - 20.01, żywioł ziemi

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Nie będziesz długo czekać, by utwierdzić się w swoich nadziejach lub potwierdzić obawy. Kombinacja zaćmienia Księżyca oraz koniunkcji Saturna z Plutonem (12/13 stycznia) nadadzą ton nadchodzącemu rokowi. To, co wydarzy się w tym czasie, bardzo korzystnie wpłynie na życie wielu Koziorożców. Nawet jeśli będziesz miała wrażenie, że kosmos zniweczył twoje plany, wszystko w końcu się ułoży.

Kluczem do twojego szczęścia i sukcesów są relacje; potrzebujesz ludzi, żeby pomogli ci zrealizować twoje ambicje, także takich, którzy będą stać przy tobie w następnych latach. A 2020 będzie pod tym względem rokiem przełomowym. Mając Jowisza w swoim znaku, jesteś u szczytu jego 12-letniego cyklu, a szanse na osiągnięcie sukcesu i zebranie owoców twojej pracy najprawdopodobniej pojawią się około 5 kwietnia, 30 czerwca i 12 listopada. Odwaga i gotowość do zmiany kursu są tym, czego potrzebujesz, aby 2020 stał się rokiem dekady.

Miłość i związki

Zbliżasz się do końca długiego i prawdopodobnie zniechęcającego okresu, więc może ci być trudno z energią szukać miłości i w nią wierzyć. A jednak uwierz. Połowa wygranej to świadomość, że zasługujesz na to, żeby cię kochano, oraz że do odważnych świat należy. Zaćmienia 10 stycznia, 21 czerwca i 5 lipca padają na oś relacji, otaczając je, zwłaszcza twoje życie miłosne, aurą przeznaczenia. Nie myśl wtedy o przegranej miłości, ale o tym, by ją zdobyć. Niezależnie od rozwoju wydarzeń zaufaj trwającemu gwiezdnemu procesowi. W roku 2020 będziesz miała więcej siły, by wpływać na swoje życie, więc wykorzystuj wszelkie pojawiające się możliwości, jakiejkolwiek życiowej sfery by dotyczyły. Nikt nie może ci obiecać, że związek będzie trwał wiecznie, ale jeśli będziesz unikać zaangażowania w nadziei, że unikniesz cierpienia, na pewno będziesz w przyszłości żałować. Szukaj, Koziorożcu, a znajdziesz.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Jowisz to twoja maskotka na szczęście. A nawet więcej – koło ratunkowe. Śmiałe wyjście w nieznane i staranie się o stanowiska, które kiedyś wydawały się poza twoim zasięgiem, może się udać dzięki pomocy Jowisza. Mierz wysoko i nie rezygnuj ze swoich standardów. Przyszłym pracodawcom spodoba się twoja pewność siebie, a solidne plany, które przedstawisz sponsorom, zrobią na nich wrażenie. Wymienione wyżej daty mogą okazać się kluczowe dla twojej finansowej i zawodowej przyszłości. Nie bój się odciąć od tego, co było, i zacząć od nowa. Działając z pasją i przy wsparciu kosmosu, możesz tylko wygrać. Sytuacja finansowa jest skomplikowana z powodu zmian zachodzących w światowej gospodarce – to, co kiedyś było pewnym źródłem dochodów, może przestać nim być. Ty jednak masz zasoby – z posiadania niektórych pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy – i najwyższy czas je wykorzystać.

WSKAZÓWKI GWIAZD

Szczęście trafia się nie tylko innym, ale i tobie.

Chodzi o wiarę w siebie i przekonanie, że życie może się zmienić i zmieni się. Poczuj, że nadeszła twoja chwila. Twoje myśli kreują rzeczywistość. Niech ci nie przyjdzie do głowy, że mogłabyś przegrać. Tak, masz za sobą wiele porażek, ale jeśli nie przestaniesz się na nich koncentrować, nie będziesz w stanie dostrzec pojawiającej się szansy.

Pomyślne dni: 1 stycznia, 30 czerwca, 12 listopada, 21 grudnia.

Niepomyślne dni: 13 stycznia, 25 kwietnia, 5 lipca, 15 października.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze