1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Ryby 20.02 - 20.03, żywioł wody

Ryby 20.02 - 20.03, żywioł wody

Ryby 20.02–20.03. Bądź otwarta na różne opcje. Gdy mamy ustalone oczekiwania co do przebiegu spraw, nawet najmniejsza zmiana może wywołać rozczarowanie, więc niczego nie oczekuj. 17 lutego Merkury wejdzie w ruch wsteczny, by odwieść cię od pośpiechu przy podejmowaniu ważnej decyzji. Jeśli przyjrzysz się minionym wydarzeniom, zobaczysz, w którym momencie sytuacja przybrała inny obrót. Szczególną wagę mają teraz przyjaźń i współpraca, a im bardziej skupisz się na pracy zespołowej, tym większy sukces osiągniesz. Dotyczy to również romantycznych związków. (Fot. figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com)
Łatwo przystosowujesz się do zmieniających się prądów, a twoje duchowe podejście do życia oznacza, że w każdej sytuacji znajdujesz coś dobrego. Ta postawa przyda ci się w roku 2020, bo to jeden z tych, w których życiem kieruje przeznaczenie. Masz moc wyboru, a twoja wiara w siebie oraz tych, których kochasz, rzadko bywała ważniejsza. I z wzajemnością.

Ważne jest to, co chcesz osiągnąć, zarówno jeśli chodzi o karierę, jak i dom. Chociaż nie chcesz skoczyć na głęboką wodę bez dmuchanej kamizelki, powinnaś wykorzystać możliwości całkowitej zmiany sposobu życia, zwłaszcza jeśli pojawią się w drugiej połowie lutego. Tajemnicza obecność Neptuna będzie szczególnie wyczuwalna u Ryb urodzonych między 8 a 11 marca. Jeśli będziesz miała wrażenie, że poruszasz się we mgle i ogarną cię wątpliwości, pamiętaj, że to wszystko iluzja. Jesteś w okresie przejściowym i musisz go przeczekać.

Miłość i związki

Ważne będą przyjaźń i praca zespołowa. Platoniczna relacja może zmienić się w romans, a praca w zespole i potwierdzenie, że jesteście bliskimi przyjaciółmi, wzmocni ustanowiony związek. Cały zodiak czeka trudny rok, a pary w dobrych związkach nie będą tracić czasu na sprzeczki, lecz zewrą szyki przeciw wspólnym wyzwaniom. Nie sądź jednak, że nie ma tu czasu na romans… W styczniu Wenus roztoczy nad tobą swój magiczny blask – miłosna przygoda rozpoczęta na początku roku może okazać się prawdziwym uczuciem – a październik to kolejny dobry miesiąc na poznawanie nowych partnerów i budowanie fundamentów trwałych związków. Słuchaj intuicji – jeśli chcesz nawiązać kontakt ze starym przyjacielem, ponownie związać się ze swoim byłym albo wybrać się w jakieś miejsce, zrób to. Wiesz, że to ma sens!

Praca, życiowe cele i pieniądze

Pracować, aby żyć to jedno, a żyć, aby pracować, coś zupełnie innego. Jeśli wyznajesz tę drugą zasadę, rok 2020 da ci okazję odkrycia swojego powołania i cieszenia się tym, co robisz. A kiedy pracujesz z pasją, sukces masz zapewniony. Wykażesz się wysoką kreatywnością – niezależnie od tego, czy twoje pomysły pomogą rozwijać się firmie, staniesz się bardziej przedsiębiorcza czy też znajdziesz się w centrum zainteresowania i objawisz światu swój talent.

Powinnaś poszerzać grono przyjaciół i zawodowych sprzymierzeńców oraz z zapałem łączyć interesy z przyjemnościami. Zaćmienia na początku czerwca, w końcu listopada i połowie grudnia padają na oś kariery i życiowych celów, więc zwłaszcza w tym czasie możesz otrzymać propozycję pracy, awansować lub wydarzy się coś niespodziewanego, dotyczącego twoich widoków na przyszłość. W roku 2020 wiele poważnych firm będzie borykać się z problemami i brakiem pieniędzy, dlatego wskazana jest dywersyfikacja i podział dochodów.

WSKAZÓWKI GWIAZD

Jesteś tak silna, jak zespół, który za tobą stoi.

W pewnych przypadkach oznacza to, że twoje doświadczenie i wiara w sukces to wszystko, czego potrzebujesz, żeby rozwijać się i kwitnąć w 2020 roku. W innych – sukces będzie związany z ludźmi, z którymi pracujesz i którymi się otaczasz.

Pomyślne dni: 19 lutego, 13 czerwca, 10 października, 29 listopada.

Niepomyślne dni: 27 stycznia, 23 czerwca, 2 września, 9 grudnia.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze