1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Coś się kończy, coś się zaczyna - zmiany na modowej mapie Warszawy

Coś się kończy, coś się zaczyna - zmiany na modowej mapie Warszawy

Z Mokotowskiej znika butik Ani Kuczyńskiej (materiały prasowe)
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Świat się zmienia, zmienia się też modowa mapa stolicy. Niektóre zmiany cieszą, inne napawają smutkiem i nostalgią.

Mamy dla was dwie wiadomości. Zacznijmy od tej radosnej. W drugiej połowie maja (planowo 20 maja) zostanie otwarte nowe centrum handlowe Elektrownia Powiśle. Ta informacja cieszy nas co najmniej z dwóch powodów: usytuowane w niezwykle atrakcyjnej i lubianej przez warszawiaków okolicy, tuż przy bulwarach nadwiślańskich, Muzeum nad Wisłą i Centrum Nauki Kopernik, centrum handlowo- usługowe mieści się w pięknym budynku, który jest ozdobą miasta. Gmach jest przykładem umiejętnego połączenia historii i nowoczesności.

Elektrownia Powiśle (materiały prasowe)

Drugim powodem entuzjazmu, z jakim witamy Elektrownię Powiśle, jest wybór ciekawych marek, które będą miały tam swoje sklepy. Są to między innymi Urban Outfitters, który otwiera swój pierwszy sklep w Polsce, Weekday, COS, Levi’s, Converse, Napapijri czy Hugo.

Wnętrze Elektrowni Powiśle (materiały prasowe)

Oprócz butików modowych w Elektrowni Powiśle będzie strefa gastronomiczna i strefa piękna. Na ich otwarcie musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Ania Kuczyńska online

Dziś też do fanów mody dotarła smutna wiadomość. Ania Kuczyńska, jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich projektantek, zamyka swój flagowy sklep przy ulicy Mokotowskiej. Był to pierwszy butik na tej ulicy, która stała się warszawskim zagłębiem mody.
Moda jest barometrem ludzkich pragnień, jest wolna i nieprzyporządkowana. Koniec nie przerywa opowieści, jest początkiem nowego. - pisze Ania Kuczyńska.
Projektantka nie zawiesza działalności, ale przenosi markę całkowicie do Internetu. Tu od pewnego czasu działa sklep online i tu prezentowane są wszystkie nowości. Trzymamy kciuki za początek nowego rozdziału historii kultowej marki.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze