fbpx

Międzynarodowy Festiwal Dnia Jogi

Międzynarodowy Festiwal Dnia Jogi

W strefie miesięcznika „SENS” (niedziela 19.06.2016) bezpłatne warsztaty i konsultacje! Zapraszamy na Pole Mokotowskie.
Sens 6/2016

 

Wytnij kupon z czerwcowego wydania miesięcznika SENS i wymień go, PODCZAS PIKNIKU NA VOUCHER NA STOISKU WYBRANEJ SZKOŁY JOGI!

 

KerthAnna Kerth – BEZPŁATNY Warsztat aktywizujący uczestników 11.00-12.00

„ Jak odkryć swój potencjał i osiągnąć balans w życiu?”

Aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Life coach. Autorka i trenerka metody pracy z ciałem i umysłem Warm Up. Absolwentka Studium Coacha Life GWPS – Szkoły Coachingu Moniki Zubrzyckiej – Nowak. Łącząc Warm Up z coachingiem pomaga klientom wrócić do harmonii, balansu i wewnętrznej siły. Uczy jak przez proste ćwiczenia zwiększyć efektywność w pracy. Nominowana w konkursie Lwice Biznesu 2015. Prelegentka wielu prestiżowych spotkań biznesowych i konferencji. Widzom znana z seriali m.in.: „Na Wspólnej”, „Prawo Agaty”, „Sensacje XX wieku”, „Na dobre i na złe”. www.annakerth.pl

drogaKatarzyna Droga – bezpłatne konsultacje indywidualne 11.00-13.00

Redaktor naczelna magazynu „Sens”, dziennikarka, pisarka. Autorka sagi „Pokolenia”. Absolwentka Wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Wieloletnia dziennikarka i redaktorka w prasie edukacyjnej i kobiecej, była także wydawcą czasopism młodzieżowych. Prywatnie mama Agaty i Magdy. Ambasadorka akcji „Solidarność Kobiet ma SENS”. www.zwierciadlo.pl/magazyn/sens

Kocwa-KarnasAnna Kocwa – Karnaś – bezpłatne konsultacje indywidualne 12.00-14.00

Neuropsycholog, terapeutka, trenerka rozwoju personalnego, wieloletni wykładowca WUM. Prowadzi szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie autoprezentacji, panowania nad stresem i emocjami oraz motywacji kontrolowanej. Twórczyni autorskiego programu Mind Shui, w myśl którego ważnym elementem do osiągnięcia poczucia jedności, spokoju i satysfakcji życiowej jest umiejętność i sposób zarządzania energią umysłową, co prowadzi do naturalnej zmiany w zachowaniu i poprawia jakość życia. www.mindshui.pl


Spotkania z autorami książek Wydawnictwa Zwierciadło 11.00-15.00

blazejeswskaKatarzyna Błażejewska – Stuhr, 11.00

Absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz psychodietetyki SWPS. Wyznaje zasadę, że można jeść niemal wszystko, ważne są proporcje. W proponowanych dietach, jak również w edukacji pacjentów kładzie nacisk na produkty sezonowe, regionalne i naturalne.

Autorka książek „Koktajle dla zdrowia i urody”

mrozowskaMonika Mrozowska, 12.00

Aktorka, propagatorka zdrowego odżywiana. Od wielu lat proponuje zdrowe i smaczne potrawy widzom programu „Dzień Dobry TVN”. Współautorka książek kulinarnych (m.in. „Przemytnicy groszku i marchewki”). Wegetarianka. Z pasją angażuje się w akcje prozdrowotne, przede wszystkim związane z edukacją żywieniową.

autorka książki „Słodkie i zdrowe”

popielarskaMaja Popielarska, 13.00

Dziennikarka, prezenterka pogody, architekt krajobrazu. Zagorzała wielbicielka kwiatów i ogrodów. Od 1999 r. związana z TVN. W TVN Meteo prowadzi swój własny program „Maja w ogrodzie”. Jej pasje to moda, urządzanie wnętrz, gotowanie, sport i zdrowy styl życia. Widzowie cenią w niej delikatność i optymizm.

autorka książek „Maja w ogrodzie” i „12 miesięcy z Mają Popielarską”

szacilloKarolina i Maciej Szaciłłowie, 14.00

Są popularnymi ekspertami w dziedzinie zdrowego żywienia oraz ekologicznego typu życia. Wspólnie prowadzą kursy, szkolenia i warsztaty zdrowego gotowania oraz zajęcia związane z medytacją i ćwiczeniami oddechowymi. Maciej od lat gotuje dla widzów w znanych programach telewizyjnych; ostatnio – razem z Karoliną. Maciej jest także współautorem licznych publikacji poświęconych zdrowiu i oczyszczaniu organizmu .

autorzy książek „Jedz i pracuj nad swoim zdrowiem” i „Detoksy dla zdrowia i urody”

Dziękujemy partnerom strefy SENS

logosyPonadto podczas pikniku w programie:

– zajęcia jogi dla każdego: dzieci, dorosłych, seniorów

– kącik zabaw

– indyjskie przysmaki, ekologiczne produkty i kosmetyki.

Szczegółowy program wydarzenia: www.dzien-jogi.pl

Dołącz do wydarzenia

Szczegółowy program wydarzeń podczas pikniku

Zobacz na facebook’u

Jesteśmy na Polu Mokotowskim między ulicą Leszową a Fińską – na tyłach Biblioteki Narodowej – zobacz MAPKĘ

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze