1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. 160cm mody - kolekcja w minimalistycznym stylu

160cm mody - kolekcja w minimalistycznym stylu

Wygodne, bezpretensjonalne ubrania to marzenie każdej z nas. Moim ostatnim odkryciem to marka 160cm. Uwiodła mnie nonszalanckimi, miękkimi bluzami, minimalistycznymi topami czy wcale niegrzecznymi, spódniczkami z falbanką.

Marka istnieje od maja 2010. Nazwa pochodzi od wzrostu projektantki – Charlotte, ale nie ogranicza się tylko do osób, które mają 160cm (chociaż moją uwagę właśnie to przykuło, bo ja też mam ok. 160cm wzrostu). Charlotte jest autorką wszystkich projektów, które początkowo szyła sama, lecz wraz z wzrostem popularności i ilości zamówień, większość zleceń zaczęła realizować szwalnia.

Charlotte inspirują przypadkowe sytuacje, a  projektowane przez nią ubrania maja być przede wszystkim wygodne i uniwersalne. Ja znalazłam tą młodą polską markę na , zamówienie złożyłam mailowo, a odebrałam je osobiście (kolejny plus - możemy poznać autorkę naszej nowej ulubionej sukienki, bluzy czy spodni).

Wyjątkowe, minimalistyczne projekty można obejrzeć na stronie , w sklepie Encepence na Nowym Świecie lub Od sierpnia można również wpaść i przymierzyć wszystkie aktualne projekty w pracownie 160 cm (Ul. Mokotowska 15, przy pl. Zbawiciela, tel. 798 449 160)., a  już niebawem marka będzie dostępna także w Poznaniu w Fronotrow Boutique.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze