1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Relacja z prezentacji limitowanej edycji kaw Nespresso Coffee Houses

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
W dniach 24 - 25 stycznia w Atelier Nespresso przy ul. Domaniewskiej 32 w Warszawie odbyła się premiera nowej limitowanej edycji kaw Nespresso Coffee Houses. W niezwykłym otoczeniu odzwierciedlającym XVI-wieczny Istambuł i XVIII- wieczną Wenecję zaproszeni goście mieli okazję udać się w podróż w czasie, podczas której mogli poznać początki kultury kawowej. Przewodnikiem po tej podróży była Anna Oleksak – Coffee Ambassador Nespresso.

W nowej kampanii Nespresso „Coffee Houses – Podążaj śladami pierwszych kawiarni” marka przenosi klientów do Istambułu z XVI wieku oraz Wenecji z XVIII wieku. To właśnie tętniąca życiem i gwarna atmosfera tamtych miejsc stała się inspiracją do stworzenia niepowtarzalnych smaków nowej edycji limitowanej Nespresso – Café Istanbul i Caffé Venezia.

O dawnych spotkaniach kawowych, opowieściach związanych z przybyciem kawy do Europy, a także wyjątkowych profilach aromatycznych każdej z kaw Coffee Houses opowiadała Coffee Ambassador Nespresso – Anna Oleksak. Wszystko to w wyjątkowej scenerii pełnej orientalnych dywanów, aksamitu, charakterystycznych dla danej epoki akcesoriów i nastrojowej muzyki. Nespresso w tym dniu zadbało o to, by uczestnicy spotkania – przedstawiciele mediów oraz influencerzy - mogli przenieść się w czasie i poczuć klimat orientalnej Turcji i tajemniczej Wenecji.

Dopełnieniem spotkania była degustacja dwóch smaków z limitowanej edycji Nespresso Coffee Houses - Café Istanbul i Caffé Venezia, dzięki którym zebrani goście mogli porównać esencję i charakter każdej z nich. Do kaw zaserwowano dedykowany poczęstunek oraz tradycyjne dla Turcji i Włoch słodkości, które idealnie łączyły się ze smakiem mieszanek.

Cena jednej kapsułki z kawą z edycji limitowanej Coffee Houses wynosi 2,10 zł. Kawa Nespresso dostępna jest w butikach Nespresso. Można ją zamówić także poprzez Centrum Obsługi Klienta, stronę www.nespresso.com oraz poprzez aplikację mobilną. Więcej informacji o kolekcji Coffee Houses można znaleźć na stronie:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze