1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Profesjonalna pielęgnacja włosów z marką Kérastase

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Inspirują się stylem życia kobiet nowoczesnych. To jeden z faktów dotyczący twórców marki Kérastase, którzy przy tworzeniu swoich produktów, odwołują się do natury kobiet i ich potrzeby pięknych, zadbanych włosów. Dostosowywanie poszczególnych serii do indywidualnych preferencji wybranej grupy docelowej stanowi priorytet marki i tym samym - ich znak rozpoznawczy.

Kérastase marka stworzone specjalnie dla Ciebie

Każda z nas pragnie mieć piękne i zadbane włosy, a z pewnością to umożliwiają. Marka oferuje swoim klientom profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Kto chociaż raz spróbował ich produktów, od razu zauważył różnicę w jakości, konsystencji, zapachu, a nawet samym designie opakowań. To kosmetyki, do których chce się wracać, na które chce się przeznaczać większą sumę pieniędzy. Często, są zarezerwowane na tak zwane "specjalne okazje", ponieważ luksus z ich korzystania stanowi doznania, porównywalne do wizyty w najdroższym salonie fryzjerskim. Marka Kérastase posiada kilka linii, które odpowiadać mają na potrzeby klientów. Ale zanim wybór odpowiednich kosmetyków - wcześniej krok kluczowy - diagnoza rodzaju włosów, stanu skóry głowy i ich potrzeb. Taki opis pomaga wybrać spersonalizowaną, a co za tym idzie - skuteczną pielęgnację.

Najczęściej wybierane produkty Kérastase

Wśród bestsellerów z pewnością należy wyróżnić całą serię Resistance. I chociaż marka posiada w swoim asortymencie kosmetyki, które zwalczają łupież, przeciwdziałają puszeniu się włosów, zapobiegają ich wypadaniu, chronią kolor, podkreślają loki i fale i wiele, wiele innych to seria Resistance pozwala odbudować ich wewnętrzną strukturę. Jednym słowem - stworzone dla włosów kruchych, zniszczonych i osłabionych. Częste zabiegi chemiczne i mechaniczne sprawiają, że włosy tracą swój naturalny blask, są w słabszej kondycji, tracą objętość i gęstość. Bez wątpienia to właśnie z tym borykają się kobiety najczęściej. Produktem, który wielokrotnie spotkać można w koszyku klientów jest

Formuła, która opracowana była nie tylko przez fryzjerów, ale także naukowców, zaowocowała powstaniem unikalnej receptury, która dogłębnie rekonstruuje włókna. W tej samej serii, znaleźć można kąpiele do włosów, czyli formę tradycyjnych szamponów, które nie tylko odpowiedzialne są za oczyszczanie skóry głowy, ale przede wszystkim pielęgnację. Jeśli swoją przygodę z marką dopiero rozpoczynasz - warto zainteresować się gotowymi zestawami. Są również bardzo ładnymi i praktycznymi pomysłami na prezent dla osoby bliskiej. Jako natychmiastową pomoc w polepszeniu kondycji włosów, klienci równie często sięgają po

Treściwa konsystencja, wydajność, a przede wszystkim skuteczność - sprawiają, że maski tej marki znaleźć można nie tylko w profesjonalnych salonach. Aktualnie, dostępne są na wyciągnięcie ręki, dla każdego z nas.

Szampony Kérastase

Wyjątkowymi produktami marki są szampony do włosów, które przez producentów, nazwane zostały kąpielami do włosów. Nazwa ta nie sprowadza oczyszczania włosów i skóry głowy jedynie do czynności koniecznej, podstawowej. Sugeruje, że podczas tak kluczowego zabiegu, który praktykowany jest tak często - można zafundować swoim włosom jednocześnie prawdziwą regenerację i efektywną pielęgnację.

Kosmetyki marki Kérastase to bez wątpienia produkty luksusowe i profesjonalne. Sam ich design i zapach sugeruje, że są to produkty wyjątkowe, stworzone dla kobiet świadomych, dla których piękna i zadbana fryzura to połowa sukcesu, aby czuć się i wyglądać zjawiskowo.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze