1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Topestetic i Magdalena Różczka w nowej kampanii – znajdź dla siebie czas

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)
Każdego dnia odkrywamy, jak wiele ról potrafimy łączyć. Codziennie godzimy obowiązki zawodowe z relacjami rodzinnymi. Sprawiamy, że nasi bliscy i przyjaciele zawsze czują docenieni i zaopiekowani. A wyzwania, które stawia przed nami życie, pokonujemy, czasami mimo zmęczenia. Czy w tym wszystkim znajdujemy także czas dla siebie?

Znajdź dla siebie czas, to bardzo ważne

W nowej kampanii sklep internetowy , zachęca, aby każdy z nas znalazł dla siebie czas. Czas, który będzie tylko nasz i pozwoli nam zachować balans pomiędzy tym wszystkim, co robimy z myślą o innych.

Najnowszy, przepiękny film promocyjny Topestetic zachwyca nas swoją subtelnością, a ambasadorką sklepu została Magdalena Różczka – polska aktorka, prywatnie mama, łącząca pracę zawodową z działalnością charytatywną. Kobieta, która tak jak my wszystkie, wie doskonale ile wyzwań stawia przed nami współczesny świat.

Wybierz świadomą pielęgnację skóry

sprawia, że wybór kosmetyków to coś więcej niż zwykłe zakupy. To przede wszystkim możliwość ułożenia indywidualnej, świadomej pielęgnacji dającej najlepsze efekty – a pomogą nam w tym kosmetolodzy. Sklep Topestetic już od prawie 10 lat oferuje bezpłatne porady kosmetologów, które są dostępne dla każdego, przez czat, mailowo i telefonicznie. Każda przesyłka od Topestetic jest również niezwykle spersonalizowana dzięki odpowiednio dobranym próbkom i prezentom. Koniecznie sprawdźcie sami.Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze