1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Ciesz się nieograniczoną wolnością w bieliźnie, która intuicyjnie dopasowuje się do ciebie

Ciesz się nieograniczoną wolnością w bieliźnie, która intuicyjnie dopasowuje się do ciebie

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Doświadcz na własnej skórze bieliźnianej rewolucji, jakiej jeszcze nie było! Z bielizną Smart możesz wreszcie żyć na własnych zasadach, bez żadnych ograniczeń. Poruszaj się, odkrywaj i zdobywaj świat z niezrównaną swobodą.

Witaj w nowej erze bielizny, gdzie każdy jej element przeciwstawia się wszelkim konwencjom i schematom. Intuicyjnie dopasowuje się do twojego wyjątkowego ciała, zapewniając wsparcie, którego potrzebujesz, by cieszyć się każdą chwilą.

Triumph rozumie, że nie ma dwóch takich samych sylwetek. Jednak poza kwestiami fizycznymi, zdaje sobie sprawę, że poczucie komfortu i dobre samopoczucie różnią się w zależności od danej osoby. Dlatego też koncentruje się na celebrowaniu tego, co indywidualne: podkreślaniu różnic, które sprawiają, że kobiety są wyjątkowe – począwszy od ich perspektywy, postawy czy sposobu patrzenia na świat. Ponadto tworzy produkty, które są intuicyjne, wszechstronne i możliwe do adaptowania tak, aby zapewniać maksymalny poziom dopasowania, wsparcia i komfortu. Taka jest też bielizna z linii SMART.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Kampania SMART ALWAYS ON, którą marka Triumph rozpoczyna sezon AW 2023 skupia się na bestsellerowym segmencie bielizny SMART. To zaawansowana technologicznie i najbardziej komfortowa bielizna w kolekcji Triumph, która intuicyjnie dopasowuje się do każdego ciała. Segment SMART obejmuje cztery linie: Fit Smart, Shape Smart, Flex Smart i najbardziej modową Smart Deco. Każda z serii SMART to unikalne połączenie innowacyjnej technologii i nowoczesnego designu tak, aby zaspokajać codzienne potrzeby kobiet o różnych budowach ciała. Od linii Fit Smart, która dostosowuje się do Ciebie, Flex Smart z intuicyjną elastycznością, która porusza się wraz z Twoim ciałem, Shape Smart, który wygładza sylwetkę, aż po modną linię Smart Deco z rozciągliwą koronką, która dopasowuje się do wszystkich kształtów ciała i którą można nosić jako element codziennego outfitu.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Linia Smart marki Triumph, która po raz pierwszy została wprowadzona na rynek wraz z biustonoszem Fit Smart, charakteryzuje się unikalną koncepcją łatwego doboru rozmiaru, obejmując szeroki zakres tradycyjnych rozmiarów miseczek.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Pełna oferta bielizny marki triumph dostępna jest na stronie: https://pl.triumph.com/

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze