1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Och-Tybet - Festiwal Kultury i Sztuki Tybetańskiej

Och-Tybet - Festiwal Kultury i Sztuki Tybetańskiej

W dniach 18-20 lipca odbędzie się Festiwal Kultury i Sztuki Tybetańskiej Och-Tybet. W programie m.in. pokazy filmowe, taneczne, warsztaty dla dzieci, kuchnia tybetańska.

Imprezie będzie towarzyszyć dobry nastrój, wystawa strojów tybetańskich, religijnego malarstwa tybetańskiego, pokaz slajdów z Tybetu i tybetańskich Indii, wystawa Fundacji Inna Przestrzeń - Program Ratuj Tybet, sklep z produktami wykonanymi przez Tybetańczyków w Indiach, specjały tybetańskiej kuchni - tukpa, pierożki momo.

Przez cały czas będzie tez można porozmawiać z Rinpoche Othok Tulku i Desi Rinpoche na temat nurtujących nas problemów, a w godzinach popołudniowych od godz. 16.30 dowiedzieć się wszystkiego na temat działalności Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury, Fundacji Inna Przestrzeń oraz Fundacji Sam Dżub Ling oraz Tibet House „Acala”. W godzinach 17.oo do 19.oo goście będą oprowadzani po prezentowanej wystawie.

Zapraszamy również do przekazywania darów na aukcję. Zbiórka będzie trwała przez  cały festiwal. W tych dniach działać tez będzie punkt pomocowy dla Tybetańczyków - zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udzieleniem różnego rodzaju pomocy lub przekazaniem darów na rzecz tworzonego przez Fundację Sam Dżub Ling Muzeum Tybetańskiego.

BILETY NA KONCERT DLA TYBETU: 35 PLN.

NA WSZYSTKIE POZOSTAŁE WYDARZENIA FESTIWALU WSTĘP WOLNY.


Więcej informacji na stronach     

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze