1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Biżuteria z klocków Lego – tylko dla prawdziwych kobiet!

Biżuteria z klocków Lego – tylko dla prawdziwych kobiet!

Soczyste, neonowe kolory, to największy krzyk mody sezonu wiosna – lato 2011. Przywołują na myśl niczym nieskrępowaną dziecięcą radość i zabawę – zwłaszcza, gdy mowa o biżuterii wykonanej z... klocków Lego.

Moda na plastikowe bransoletki, czy zegarki istnieje już od kilku sezonów, lecz dopiero tego lata stały się one totalnym „must have”.

Jednym z prekursorów futurystycznych dodatków jest niewątpliwie , który swój nieśmiertelny „romans” z marką Lego rozpoczął już w 2009 roku. Jego najnowsza, letnia kolekcja zegarków, stała się również inspiracją dla polskiej marki

Cała kolekcja biżuterii i pendriv’ów autorstwa Agnieszki Biernackiej charakteryzuje się bogactwem barw i niezwykle przestrzennym podejściem do tematu biżuterii. Landrynkowe, soczyste kolory łączą się z figurami geometrycznymi, a bohaterowie kultowych filmów (np. Gwiezdne Wojny) przeistaczają się w niezwykle użyteczne nośniki pamięci.

W kolekcji znaleźć możemy: bransoletki, kolczyki, broszki naszyjniki, pierścionki, czy nawet spinki do mankietów. Jak zauważa autorka Lego - dodatków, nowe wzory powstają ciągle, na bieżąco.

- W miarę obycia z materiałem staram się wdrażać kolejne, coraz bardziej skomplikowane pomysły. Każdy nowy projekt realizuję zwykle w kilku lub kilkunastu wersjach, co wymaga i czasu i inwestycji. To z kolei powoduje, że nie mogę na raz stworzyć dużej kolekcji, ale uzupełniam ją krok po kroku. – mówi projektantka.

Biżuteria z klocków Lego nie tylko pobudza wyobraźnię. Pozwala również odzyskać dziecięcą radość z małych rzeczy. Dodatkowo, miksowanie różnego rodzaju bransoletek – ich kształtów, kolorów i form sprawia, że oryginalnego wyglądu może nam pozazdrościć niejedna wielbicielka mody!
 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze