1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Moda i uroda
 4. >
 5. Odważna, romantyczna, szalona… A jak Ty określisz siebie?

Odważna, romantyczna, szalona… A jak Ty określisz siebie?

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
 Kolory, fasony, nadruki to wszystko składa się na wyrażanie siebie. To co ubierzesz jest idealnym narzędziem do budowania swojego ja. A czy da się „ubrać” nasze cechy charakteru?

W potocznym znaczeniu moda to potrzeba naśladowania innych. Często szukając stylu i naśladując gwiazdy z pierwszy stron gazet nie zastanawiamy się nawet, jacy jesteśmy naprawdę i jakie są nasze potrzeby. Kolory, fasony, nadruki to wszystko składa się na wyrażanie siebie. To co ubierzesz jest idealnym narzędziem do budowania swojego ja. A czy da się „ubrać” nasze cechy charakteru?

To, w jaki sposób dobieramy kolory, fason, dodatki do ubrań – czy wolimy styl bardziej wyzywający, czy elegancki w dużym stopniu zdradza nie tylko nasze upodobania i preferencje, ale także zdradza nasz charakter. Zwiewne materiały dla delikatnej kobiety, która poczuje się lekko, ale też bardziej kobieco. Garnitur i szpilki dla silnej i pewnej siebie kobiety. Klasyczna elegancja dla schludnej i skrupulatnej kobiety.

Marka, która rozumie kobiety

Marka Luisa Spagnoli jest owocem pracy czterech pokoleń włoskich przedsiębiorców: Luisy Spagnoli, Mario Spagnoli, Lino Spagnoli oraz Nicoletty Spagnoli.

Jest liderem w produkcji odzieży damskiej. To mieszanka twórczej energii, umiejętności zawodowych i produkcyjnych, osobistej i rodzinnej inicjatywy oraz elementów charakterystycznych dla regionu, w którym marka powstała. To dzięki temu Luisa Spagnoli kojarzy się z prestiżem, jakością i modą oczywiście.

Ich produkty tworzone są tylko z wyselekcjonowanych tkanin. Bogata kolorystka, różnorodność wzorów oraz dopracowane dodatki sprawiają, że każdy ma szansę aby wyrazić siebie.

 Ubrania są dla ciała, tym czym świadomość dla ducha” to motto, które przyświeca twórcom nowych kolekcji.

Teraz i Ty masz szansę aby Wyrazić siebie za pomocą stylizacji!
 

Przyjdź 27 października do Galerii Mokotów. Powiedz nam jak określiłabyś siebie jednym słowem! Odważna, romantyczna, elegancka a może szalona…? Stylistka gwiazd Anna Męczyńska stworzy specjalnie dla Ciebie stylizację by Luisa Spagnoli z dodatkami od W. Kruk. Fotograf na miejscu zrobi Ci zdjęcie, które weźmie udział w konkursie.

Anna Męczyńska– Od blisko 25 lat profesjonalnie zajmuje się stylizacją oraz kreowaniem wizerunku osób, zarówno prywatnych, jak i tych z pierwszych stron gazet. Uznawana jest za jedną z najlepszych kostiumografek w Polsce. Jest autorką kostiumów w serialach m.in. „Rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”, „Niania”, czy „Ja to mam szczęście”. Była głównym kreatorem kostiumów w pełnometrażowych produkcjach tj. „Wkręceni”, „Wkręceni 2”, „Narzeczony na niby”, „Śniadanie do łóżka”, czy „Miłość na wybiegu”. 

Do wygrania:

I miejsce:
 • Torba Luisa Spagnoli
Wyróżnienia:
 • Personalizowanie okładki „Zwierciadła” z Twoim Zdjęciem!
 • Półroczna prenumerata magazynu Zwierciadło
 • Książki od Wydawnictwa Zwierciadło

 

Dodatkowo, każdy kto tego dnia zrobi zakupy w butiku Luisa Spagnoli otrzyma prezent od W. Kruk oraz magazyn „Zwierciadło” z kalendarzykiem

 

 

Gdzie? Galeria Mokotów w Warszawie, Wołoska 12

Kiedy? 27.10.2018 r. od 15.00 do 22.00

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze