1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Igła w kremie: skuteczny zamiennik zabiegów przeciwzmarszczkowych

Igła w kremie: skuteczny zamiennik zabiegów przeciwzmarszczkowych

Producenci kosmetyków do pielęgnacji twarzy prześcigają się w rewolucyjnych formułach, które mają za zadanie spłycić zmarszczki i zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry niczym zabiegi w klinikach medycyny estetycznej.

Nie jest to proste zadanie. Jednak marce Eveline Cosmetics udało się i zdecydowanie sprostała wyzwaniu! Poznaj nową serię produktów anti-aging – Hyaluron Clinic, i zapomnij o inwazyjnych zabiegach.

Linia kosmetyków do twarzy Hyaluron Clinic bazuje na innowacyjnej formule, która jest połączeniem usieciowanego kwasu hialuronowego w pięciu postaciach i prowitaminy B5. Te dwa niezwykle cenne dla skóry składniki wspierają się wzajemnie, sprawiając, że cera wygląda bardziej młodo i promiennie.

Kwas hialuronowy to komponent, który naturalnie występuje w naszym organizmie. Jego zadaniem jest wiązanie wody w naskórku. Znajduje się między komórkami skóry oraz w stawach. Ten, który mamy w sobie, niestety z wiekiem zanika. Dlatego już od 30. roku życia warto zadbać o to, by ubywało go jak najmniej. W tym zadaniu, jak i w dostarczaniu kwasu hialuronowego skórze, pomaga drugi składnik – prowitamina B5. Ma ona za zadanie wspomóc kwas hialuronowy w działaniu nawilżającym. Oprócz tego łagodzi podrażnienia skóry, przywracając jej komfort i miękkość. Taki duet tworzy w skórze niezwykle mocne rusztowanie, dzięki któremu zmarszczki są widocznie spłycone, a naskórek odżywiony i promienny.

USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY JAKO CZĘŚĆ SUPERFORMUŁY – HYALU-LAB TECHNOLOGY

Usieciowanie to „połączenie” cząsteczek kwasu hialuronowego w większe konglomeraty. Ma to na celu zmuszenie organizmu do spowolnienia metabolizmu kwasu hialuronowego, czyli jego znikania. Nabierając takich właściwości, kwas zyskuje zdolność znacznie dłuższego czasu pozostawania w skórze, a przez to lepiej sprawdza się w roli wypełniacza.

Formuła Hyalu Lab Technology to fuzja pięciu form kwasu hialuronowego: 1. Lab Hyaluron intensywnie wygładza zmarszczki 2. Usieciowany kwas hialuronowy wiąże wodę w naskórku 3. PatH2O tworzy mikrosiateczkę ochronną 4. Glycohyal LW stymuluje biosyntezę HA w skórze 5. Mikrosfery HA wypełniając zmarszczki, zwiększając swoją objętość

 

Ogromnym plusem całej serii jest działanie ochronne i antysmogowe. Kosmetyki w niej zawarte tworzą na skórze płaszcz lipidowy, który zabezpiecza naskórek przed wysuszeniem, jednocześnie stawiając mur przed niekorzystnym działaniem czynników z zewnątrz. Są to tak znane w ostatnim czasie wolne rodniki czyli smog, kurz, promieniowanie słoneczne, wysuszająca klimatyzacja w pomieszczeniach.

 

W linię Hyaluron Clinic wchodzą grupy wiekowe: 30+, 40+, 50+, 60+ i 60+. W każdej z nich znajduje się idealny zestaw pielęgnacyjny czyli krem na dzień i na noc oraz krem pod oczy – również dzienno-nocny, dostosowany do wieku. Dopełnieniem serii zaś są dwa fantastyczne produkty. Pierwszym z nich jest bogaty krem-maska regenerująco-detoksykujący na noc, który wygładza zmarszczki oraz regeneruje i uszczelnia płaszcz lipidowy. Drugi to must-have każdej z pań, które pracują w pomieszczeniach klimatyzowanych czy po prostu mają problem z przesuszoną wrażliwą skórę. To intensywnie nawilżająca esencja-hydrator pod lub na makijaż. Zapewnia ona skórze uczucie odświeżenia i ukojenia – niezależnie czy jest to twarz pokryta makijażem czy nie.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze