1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Konkurs Ziaja - Sopot Sun

Konkurs Ziaja - Sopot Sun

Zobacz galerię 10 Zdjęć
Aby dłużej cieszyć się kąpielami słonecznymi, bez narażania na szkodliwe działanie promieni UV, należy odpowiednio chronić skórę. Opalenizna pojawi się szybciej, jeśli przed wyjściem na słońce użyjesz aktywatora opalania. Oto konkurs, w którym do wygrania czekają zestawy kosmetyków Ziaja z serii Sopot Sun.

W pierwszych dniach opalania używaj preparatów z faktorami ultra wysokimi, a dopiero kiedy skóra przyzwyczai się do działania promieni słonecznych, stosuj faktory średnie i niskie.

My stawiamy m.in. na lekkie i wodoodporne mleczka w spray’u, które zawierają fotostabilne filtry UVA i UVB oraz substancje o działaniu nawilżająco-regenerującym – naturalny mleczan sodu i D-panthenol. Opalanie przyśpiesza starzenie? Na to też mamy sposób – antyoksydacyjny krem z witaminą C nie tylko zapewnia bardzo wysoką ochronę podczas ekspozycji na słońce, ale także neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za fotostarzenie.

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 15 zestawów nowych kosmetyków Ziaja z serii Sopot Sun.

Zapraszamy do konkursu!

Co trzeba zrobić? 1. Wyślij odpowiedź na pytanie: "Jakie jest Twoje ulubione miejsce na spędzanie wakacji?" na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl w treści maila wpisując nazwę konkursu „Ziaja - Sopot Sun" 2. Na odpowiedzi (w kilku zdaniach) czekamy w terminie: 17.06.2019 – 30.06.2019 3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu 4. Nagrody – 15 zestawów trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi

 

Poznaj produkty, które wchodzą w skład zestawu nagród:

Sopot sun  wodoodporne suche olejki w żelu SPF 15 oraz SPF 20 - o szerokim spektrum ochrony UVA i UVB. Mają konsystencję lekkiego żelu, wygodnie się rozprowadzają i nie pozostawiają lepkiej warstwy na skórze. Utrudniają przyleganie piasku do skóry. Zapewniają aksamitne, przyjemne odczucie. Mogą być stosowane zarówno na mokrą i suchą skórę.

Wodoodporna emulsja do opalania SPF50+ - wodoodporna tłusta emulsja polecana dla osób o bardzo jasnej karnacji lub wrażliwej skórze, łatwo ulegającej poparzeniom oraz reakcjom fototoksycznym i fotoalergicznym.

Antyoksydacyjny krem z wit. C SPF50+ UVA+UVB- Zapobiega podrażnieniom skóry podczas ekspozycji na słońcu. Chroni naskórkowe zmiany barwnikowe - znamiona i pieprzyki. Zabezpiecza skórę przed powstawaniem przebarwień. Neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za fotostarzenie.

Mleczko w spay’u nawilżające SPF30 - mleczko nawilżające z wysokim współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej. Oparte na fotostabilnym układzie filtrów pochłaniających promieniowanie z pasma UVA i UVB. Zawiera naturalny mleczan sodu i prowitaminę B5 o działaniu nawilżająco-regenerującym, wskazane dla skóry podrażnionej promieniowaniem UV.

Aktywator opalania z tyrozyną - Przyspiesza proces pojawiania się opalenizny pod wpływem działania promieni słonecznych. Doskonale pogłębia brązowy koloryt skóry. Intensywnie nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wody. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry.

Chłodzące mleczko po opalaniu z wapniem - Zapewnia przyjemne uczucie chłodzenia wyraźnie obniżając temperaturę ciała.  Likwiduje skutki nadmiernego przebywania na słońcu oraz niedostatecznej ochrony skóry. Stymuluje mechanizmy obronne, działa łagodząco i osłaniająco na naskórek.  Intensywnie odżywia oraz przyspiesza naturalne procesy regeneracji skóry.

 

Nagrody otrzymują:

olivia82 hannex3 youazia beata-pw Magda C. Justyna R. aagnieszkaa1 Ewa L. Aneta F. Leszek M. Patrycja S. Beata H. Kazimiera Ł. Bernadeta K. Magdalena B.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze