1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Subtelna elegancja w klimacie vintage - nowa odsłona marki Kazar i wczesnojesienna kolekcja Pre-Fall

Subtelna elegancja w klimacie vintage - nowa odsłona marki Kazar i wczesnojesienna kolekcja Pre-Fall

Wczesnojesienna kolekcja marki Kazar (fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 10 Zdjęć
Po niemal trzydziestu latach obecności na rynku marka Kazar odświeża swój dotychczasowy wizerunek. Jednocześnie po raz pierwszy wprowadza do swojej oferty wczesnojesienną kolekcję Pre-Fall w stylistyce vintage, która doskonale łączy minimalizm z subtelną elegancją.

Kazar od zawsze oferuje swoim klientom obuwie, torby oraz akcesoria zaprojektowane z pasją i w zgodzie ze światowymi trendami. Wysoka jakość wykonania oraz staranny dobór materiałów to cechy, które wyróżniają markę na tle konkurencji. Tej jesieni Kazar przechodzi prawdziwą metamorfozę, prezentując się w zupełnie nowej odsłonie – z odświeżonym logo i nowym monogramem, a także dokładnie przemyślaną, spójną ofertą produktową w najnowszej, wczesnojesiennej kolekcji Pre-Fall.

 

Początek jesieni to nostalgiczna tęsknota za latem połączona z dyskretnym oczekiwaniem na nadchodzącą zmianę. Taka jest też najnowsza kolekcja Pre-Fall, która idealnie oddaje klimat pierwszych jesiennych dni. Całość utrzymana jest w niezwykle modnej w tym sezonie stylistyce vintage, a wszystkie modele opatrzone są nowymi elementami identyfikacji wizualnej.

Sesję zdjęciową z udziałem Emilii Nawareckiej i Sashy Knezevica zrealizowano w kamieniołomie w Skarżysku-Kamiennej. Surowy, monochromatyczny krajobraz stanowi idealną scenerię dla wyrazistej kolekcji, która przepięknie kontrastuje z chłodnym odcieniem skał, co nadaje jej niezwykły, zmysłowy charakter.

Kolekcja damska zaskakuje przede wszystkim prostotą wzornictwa i bogactwem barw. W palecie kolorystycznej można zauważyć sporą różnorodność. Znaczną część oferty stanowią subtelne odcienie ziemi, zmysłowe beże oraz nawiązujące do koloru jesiennych chmur, ciemne szarości i pudrowe błękity. To bardzo delikatne i kobiece tonacje, które wspaniale prezentują się w modelach wykonanych ze skór zamszowych. W opozycji do łagodnych barw stoją wyraźne i zdecydowane kolory –kawowe brązy, eleganckie fiolety i ogniste rudości, które świetnie wyglądają przełamane zwierzęcym wzorem lub efektowną skórą lakierowaną. Wśród motywów przewodnich króluje krata w beżowych odcieniach, a także wspomniane wcześniej printy zwierzęce np. imitacja skóry krokodyla.

Damska kolekcja Pre-Fall 2019 marki Kazar (fot. materiały prasowe)

Damska kolekcja Pre-Fall 2019 marki Kazar (fot. materiały prasowe)

Damska kolekcja Pre-Fall 2019 marki Kazar (fot. materiały prasowe)

Damska kolekcja Pre-Fall 2019 marki Kazar (fot. materiały prasowe)

Minimalistyczna kolekcja męska nie pozostaje w tyle. Jej najmocniejszą stroną są modele casualowe wykonane ze skóry zamszowej. Wśród nich szczególnie wyróżniają się sneakersy oraz tzw. monkeyshoes. Silnym trendem są także modele z obcasem typu kubańskiego oraz opcje z dynamiczną, masywną podeszwą. Kolekcja oferuje również obuwie formalne ze skóry licowej. Na szczególną uwagę zasługują modele typu pointedwholecut, w których cholewka wykonana jest z jednego kawałka skóry. Całość utrzymana jest w wyrazistej, jesiennej kolorystyce pełnej rudości, granatów, beży i brązów. Wczesnojesienna oferta dla mężczyzn to prawdziwa kwintesencja subtelnej elegancji.

Męska kolekcja Pre-Fall marki Kazar (fot. materiały prasowe)

Męska kolekcja Pre-Fall marki Kazar (fot. materiały prasowe)

Kolekcja Pre-Fall dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz na .

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze