1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. LICOREESE-tylko dla Diwy!

LICOREESE-tylko dla Diwy!

Dodatki to moja słabość. Ciągle poszukuje nowych inspiracji, po to by tworzyć nowe, niebanalne looki przy stosunkowo niewygórowanym budżecie. LICOREESE to moje najnowsze odkrycie!

Uwaga! LICOREESE to "must have" każdej fashionistki, a na pewno każdej prawdziwej Diwy.Budzące skojarzenia z amerykańskimi gwiazdami Hollywood opaski do włosów maja prawie magiczną moc. Sprawią, że nawet najprostsza "mała czarna" nabierze wieczorowego szyku.

Ania Pięta- projektantka opasek  – mówi o swoich projektach tak:  „Powstały trochę na przekór zajmowania się czymś poważnym i dlatego, że sama nie znalazłam nigdzie takiej opaski, jaką  chciałabym nosić. Naiwnie wierzę, że (przy ich tworzeniu) nie inspiruje  się niczym a zatem inspiruje mnie wszystko na czym dłużej zatrzymuje wzrok. (…)

Właściwie te opaski to czysty pragmatyzm zamknięty w formę niepraktycznego przedmiotu. Wielkość i wzór dowolny,  a autorka stara się nie powtarzać modeli, aby każda z „nosicielek“ miała niepowtarzalny wzór, a ona sama, zero rutyny przy ich tworzeniu.”

W nowej kolekcji Licoreese nasuwa się kilka inspiracji. To ultra lekkie formy, o  hiperbolicznych kształtach. Nowoczesne, a przy tym ekstremalnie kobiece.

Te wyjątkowe dodatki można nabyć dla siebie, lub na prezent dla znajomej wielbicielki mody m.in. w butiku NATINAF.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze