1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Być modelką Vogue

Być modelką Vogue

materiały prasowe
Temat prezentów jest wciąż aktualny. Jeśli ktoś poszukuje prezentu dla wielbicielek mody to podarkiem na pewno trafionym będzie album „Modelki Vogue”.

Pięknie wydany. Duży format. Niesamowite zdjęcia. Album wydany przez wydawnictwo Rebis, to przedstawienie sylwetek najznakomitszych modelek, które pojawiały się w biblii wszystkich fashionistów- „Vogue’u” na przestrzeni ostatnich kilku dekad.

Poznajemy historie i przede wszystkim zdjęcia (bo to jednak album, który się ogląda) modelek już z lat 40tych ubiegłego wieku np. Barbary Goalen czy 50tych np. Fiona Campbell- Walter. Znajdziemy też sesje niezapomnianej i wciąż inspirującej Twiggy. Są też supermodelki lat 90tych Yasmin Le Bon, Naomi Campbell, Cindy Crawford. Nie brakuje oczywiście najsławniejszej modelki Kate Moss (jej zdjęcie zdobi okładkę albumu).  Polske reprezentują dwie znakomite modelki: Anja Rubik i Małgosia Bela.

Album Modelki Vogue pokazują niezapomniane fotografie modelek, które definiowały swoje czasy i które wciąż nas oszałamiają i fascynują gracją, stylem oraz naturalnym pięknem.

Autorami tej pozycji są Robin Derrik (obecny dyrektor kreatywny brytyjskiego „Vogue’a”, fotograf) i Robin Muir (pisarz, kurator wystaw, pisze artykuły do „Vogue’”). To nie ich pierwsza współpraca, są autorami książek: Unseen Vogue, Ludzie w Vogue oraz Vogue Covers.

To fascynująca podróż po tym jak zmieniają się światowe trendy i kanony urody. To naprawdę bardzo inspirująca książka.

Cena ok. 119zł

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze