1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Poznamy Miss Kosmetyczek 2012

Poznamy Miss Kosmetyczek 2012

Już w niedzielę, 8. stycznia w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się trzecia edycja konkursu Miss Kosmetyczek. O koronę miss konkurować będzie 10 finalistek, wyłonionych spośród ponad 70 zgłoszeń z całej Polski.

O tytule najpiękniejszej specjalistki od urody zadecydują kobiety, dla których perfekcyjny wygląd odgrywa bardzo ważną rolę. W jury konkursu, poza tegoroczną Miss Polonia 2011 – Marceliną Zawadzką, zasiądzie Monika Richardson, Jolanta Fajkowska czy Patricia Popławska – prezes firmy Clarena. Galę poprowadzi znawca kobiecego piękna - Krzysztof Ibisz. Konkurs co roku przyciąga znane osoby, dla których wygląd stanowi narzędzie pracy. Na liście gości nie mogło zabraknąć więc między innymi aktorek Katarzyny Cichopek, Marii Niklińskiej czy Aleksandra Kisio.

Konkurencja z pewnością będzie bardzo emocjonująca. W finale znalazły się bowiem bardzo piękne kobiety, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wygląd jest najlepszą wizytówką kosmetyczki. Udział w wydarzeniu traktują jako ciekawą przygodę i możliwość rozwoju zawodowego, jaki zapewnia tytuł najpiękniejszej specjalistki od urody w Polsce.  Poza prestiżem kandydatki walczyć będą także o nagrody, takie jak profesjonalne urządzenie do zabiegów kosmetycznych marki Rubica, kursy mikropigmentacji i makijażu oraz kosmetyki ufundowane przez firmę Clarena.

Finalistki zaprezentują się w różnych odsłonach. Poza prezentacją w fartuszkach, w których pracują na co dzień, wystąpią także w sukniach koktajlowych i wieczorowych projektu Agnieszki Światły. Do występu przed publicznością przygotuje je Elżbieta Barczyńska, choreograf, która przez wiele lat współpracowała przy organizacji największych konkursów piękności w Polsce. Spod „jej ręki” wyszły m.in. Miss Polonie: Aleksandra Spieczyńska, Ewa Tylecka, Marta Matyjasik i Angelika Jakubowska. O makijaż i fryzury kandydatek zadba natomiast salon fryzjersko-kosmetyczny Fabryka Marzeń.

Gala wyborów Miss Kosmetyczek odbędzie się już 8. stycznia w hotelu Sheraton. Więcej informacji o konkursie i uczestniczkach na .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze