1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Rzemień w wersji chic od PIRH Design

fot: Łukasz Dziewic dla PIRH Design
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Biżuteria jest słabością niemalże każdej kobiety. Jest ona najprostszym sposobem na wykreowanie unikatowej stylizacji. Pirh Design to propozycje dla najbardziej wybrednych.

Założycielką i projektantką marki PIRH Design jest Marta Pirh - niezwykle  piękna kobieta i ekstremalnie zdolna projektantka mody. Jej biżuteria dostępna jest na rynku od mniej więcej roku i od tego czasu również przysłowiowy "rzemyk na ręku" zmienił swoje znaczenie i charakter. Coś, co do tej pory kojarzyło się przede wszystkim ze stylem hippi i buntem nastolatków, teraz przeistacza się w przedmiot bardzo modny, elegancki i luksusowy.

W tym sezonie rzemienie i skórzane paski zyskują słodkie pastelowe kolory, wpisujące się w najważniejszy trend sezonu wiosna/lato 2012. Dodatkowo paseczki wykonane z bardzo miękkiej i plastycznej skóry bydlęcej, zostały ozdobione ceramicznymi koralikami mieniącymi się jasnymi kolorami i nawiązującymi estetyką do gwaszów i akwareli mistrzów postimpresjonizmu. Projektantka stworzyła również kolekcje ozdobioną cyrkoniami, która jest bardzo glamour i spodoba się każdej wielbicielce luksusowych ozdób.

Wszystkie bransoletki wykończone są niezwykle estetycznymi i zachowanymi w czystej formie zapięciami ze stali chirurgicznej, a ponadto ozdobione srebrnym krążkiem, na którym nie tylko można znaleźć ciekawe logo marki, ale również wygrawerować krótki tekst, dzięki któremu bransoletka stanie się absolutnie osobista!

Oprócz wyjątkowo bogatej kolekcji bransolet, Marta Pirh tworzy także naszyjniki, również ze skóry, oraz biżuterię na zamówienie, idealnie dopasowaną do stroju, okazji czy po prostu do osobowości przyszłej właścicielki.

Te małe, lecz niezwykle wyrafinowane i wyraziste dzieła sztuki użytkowej, dostępne są bezpośrednio u projektantki, dostępnej przez funpage lub pod adresem mailowym pirhdesign@gmail.com .

Projekty Marty można też zobaczyć na żywo w butiku FASHION Mania, przy ul. J.Dąbrowskiego 15A w  Warszawie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze