fbpx

Walentynki

O miłości, czułości i związkach
Propozycje prezentów dla niej i dla niego

Biżuteria – idealny prezent na Walentynki

Biżuteria - idealny prezent na Walentynki
Biżuteria Ania Kruk (Fot. Patrycja Lehman/ materiały prasowe)

Walentynki to dobra okazja, żeby w wyjątkowy sposób okazać ciepłe uczucia wszystkim, których kochamy. Biżuteria jest w tym niezawodna. Zwłaszcza ta zaprojektowana i zrobiona przez polskich projektantów.

W sieci wolnocłowych sklepów Baltona obok biżuterii międzynarodowych marek, znaleźć można projekty polskich projektantów. Coraz częściej błyskotki „made in Poland” trafiają do kobiet na całym świecie w dowód miłości, tęsknoty, sympatii i przyjaźni.

Oto najciekawsze propozycje, które szczególnie będą cieszyć zakochanych w dniu ich święta.

Biżuteria Ania Kruk (Fot. materiały pasowe)

Ania Kruk – czułość ukryta w małych gestach

Ania Kruk to marka proponująca biżuterię ze złota i srebra dla nowoczesnej kobiety, która wierzy, że siła stylu ukryta jest w dodatkach. Marka łączy w swoich projektach 180 lat tradycji ze świeżym spojrzeniem nowej generacji. Butikowy charakter firmy pozwala na szybkie reagowanie na trendy i wprowadzanie kilku kolekcji w sezonie. Prezent na walentynki sygnowany znakiem Ania Kruk jest propozycją dla kobiet, które stawiają na swobodę, elegancję i nonszalancki szyk, są autentyczne i dobrze czują się w swojej skórze.

Minty dot – mniej znaczy więcej

To jedna z popularniejszych polskich marek biżuteryjnych, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród młodych kobiet. Minimalistyczna biżuteria tej marki nasuwa skojarzenia z talizmanem chroniącym delikatność oraz indywidualizm. Za poszczególnymi projektami stoi ponadczasowe przesłanie, dzięki któremu wyroby te potraktować można jako spersonalizowany prezent.

Selfie Jewellery – kreatywne łączenie

Perły, muszelki, wzory etniczne… Selfie Jewellery to marka, w której znajdziesz symbol każdej emocji i uczucia, które chcemy wyrazić. Filigranowy rozmiar bransoletek i pierścionków Selfie umożliwia ich kreatywne łączenie i tworzenie własnych kompozycji dopasowanych do różnych okazji. Wśród propozycji wyróżniają się szczególnie te z dodatkiem błyszczących cyrkonii dla miłośniczek blasku.

Animalkingdom – od miłośniczek natury, dla miłośniczek natury

Założycielki marki inspiracje do swoich projektów czerpią prosto z natury. Wśród uniwersalnych produktów doskonałych do użytkowania na co dzień i od święta znaleźć można delikatne bransoletki i naszyjniki, stylowe kolczyki oraz elementy biżuterii, pasujące do kobiety lubiącej styl boho, romantyzm i przede wszystkim naturę.

 

Lotnisko to dla wielu ulubione miejsce na zakupy – po pierwsze, w oczekiwaniu na lot, mamy czas na wybór, a po drugie, w podróży przyjemniej wydaje się pieniądze.

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze