fbpx

Jeszcze lepszy podkład Lasting Finish 25 HR marki RIMMEL

Jeszcze lepszy podkład Lasting Finish 25 HR marki RIMMEL

Jak udoskonalić produkt, który już jest hitem sprzedażowym? Marka RIMMEL podjęła się tego arcytrudnego zadania i odniosła sukces. Długotrwały i odporny na ścieranie podkład Lasting Finish zyskał nowe właściwości: comfort serum i filtr SPF 20.

Fluid zapewnia idealną ochronę i długotrwałe pokrycie cery, więc efekt nieskazitelnej twarzy utrzymuje się od samego poranka i trwa aż do późnych nocnych godzin, a nawet dłużej – aż do 25 godzin!

Kosmetyk gładko rozprowadza się na skórze, ukrywa cienie pod oczami i tuszuje jej niedoskonałości. Ale podkład Lasting Finish 25 HR ma jeszcze więcej zalet: jest odporny na pot, wysokie temperatury, wilgotność, ścieranie się. Dobrze sprawdzi się na wycieczce i podczas wieczornej dyskoteki. To idealny towarzysz kobiety, która szuka smaku życia.

Zobacz: podkłady drogeryjne

Lasting Finish 25 HR zawiera przyjazne dla cery comfort serum, które zapewnia natychmiastowe nawilżenie, doskonałe krycie oraz daje uczucie lekkości. Witamina E chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, a filtr SPF 20 przed negatywnym wpływem promieni słonecznych.

Marka zadbała też o eleganckie opakowanie produktu. Smukła szklana buteleczka, nowoczesny kształt nakrętki, pompka ułatwiając aplikację, energetycznie czerwona grafika – to wszystko sprawia, że opakowanie podkładu Lasting Finish 25HR będzie świetnie pasować do stylowych gadżetów.