fbpx

Powiew świeżości z marką Molton

Powiew świeżości z marką Molton
fot. materiał prasowy Molton

Odmłodzone projekty, soczyste kolory i odważne wzory. Kolekcja wiosna/lato 2020 marki Molton to lekkie, zwiewne materiały oraz ciekawa kolorystyka.

Cała kampania, zrealizowana przez fotografkę Martę Sinior, idealnie odzwierciedla zamysł kolekcji i dynamicznie zmieniający się wizerunek marki. Sesja w całości została zrealizowana w studio, jednak otoczenie prezentuje się na zdjęciach tak, jakby Molton zabierał swoje miłośniczki w egzotyczną podróż do Meksyku.

Powiew świeżości z marką Molton
fot. materiały prasowe Molton

Do kolekcji wprowadzone są takie odświeżające akcenty, jak skórzane trampki na platformie, czy świetnie skrojony garnitur w letnim limonkowym kolorze. Molton nie rezygnuje z ogólnych trendów, dlatego znajdziemy propozycje w grochy, które zdominowały nadchodzący sezon.

Powiew świeżości z marką Molton
fot. materiały prasowe Molton

 

View this post on Instagram

Wiosna już za niecały miesiąc! Nie wyobrażamy sobie jej bez klasycznego, beżowego trencza, który nigdy nie wychodzi z mody. Wśród naszych nowości znajdziecie kilka propozycji tego kultowego modelu – szukajcie ich w salonach stacjonarnych oraz na www.molton.pl (link w bio) ____ #molton #moltonstyle #polskamoda #modapolska #moda2020 #polishfashion #polishbrand #polka #shoponline #stylizacja #look #ss2020 #wl2020 #inspiracja #wiosna #lato #modoweinspiracje #nowosci #ootd #stylizacje #modadamska #plaszcz #trencz #płaszcz

A post shared by Molton (@moltonstyl) on

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze