fbpx

Reformy: bielizna do pokazywania

Reformy: bielizna do pokazywania
fot. materiały prasowe

REFORMY to bielizna i kostiumy kąpielowe inspirowane epoką art deco. Pierwsza kolekcja marki pt.” 9″ to majtki, staniki i body w nowoczesnej, kobiecej odsłonie.

Materiały, z których została uszyta kolekcja, to elastyczna dzianina i jedwabne tiule, dzięki czemu każdy zaprojektowany element można używać na dwa sposoby – jako bieliznę oraz jako strój kąpielowy. Niezaprzeczalnym atutem marki jest architektoniczna konstrukcja, dzięki której REFORMY są jedyne w swoim rodzaju.

Projektantką marki jest Ewelina Rosłaniec, z zawodu architekt. Pomysł na markę oraz pierwszą kolekcję zaczerpnęła z życia „zawsze miałam problem, żeby kupić stanik czy kostium kąpielowy, który mogłabym założyć na plażę ale też do bardzo wyciętego tank topu czy prześwitującego t-shirtu. Propozycje sieciówek zupełnie nie spełniały moich oczekiwań. W Reformach połączyłam to, co najlepsze: formę, materiał, wykonanie oraz kolor.”

Zobacz bielizna damska body

Ewelina Rosłaniec to absolwentka architektury. Dzięki swojemu doświadczeniu, do projektowania ma podejście techniczne i konstrukcyjne. W kolekcji „9” wyraźnie widać fascynacje projektantki konstrukcją i geometrią.

Przy tworzeniu sesji wizerunkowej kolekcji „9” Rosłaniec współpracowała z fotografką – Kasią Bielską.

Reformy to kostiumy kąpielowe i bielizna w jednym. To nowość, która już szykuje kolejne niespodzianki.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze