fbpx

Uwaga na detal: spinki do mankietów

fot. materiały prasowe

Spinki do mankietów to detal, który już od dawna zawojował nie tylko świat mody męskiej, ale także i damskiej. Moda na eleganckie, wywijane mankiety trwa nie tylko w wersji wieczorowej, lecz i codziennej. Spinki do mankietów zaś stają się prawdziwymi małymi biżuteryjnymi „cacuszkami”.
Spinki do mankietów to jedne z tych detali, które potrafią dodać smaku i szyku nawet najprostszej klasycznej kreacji. Za ich sprawą każda najzwyklejsza koszula z mankietami może stać się modowym superbohaterem. Wystarczy poszukać takie, które w subtelny sposób podkreślą styl lub osobowość osoby, która koszule lubi nosić.

Ponadto spinki, w odróżnieniu od guzików, dodają szlachetności, ale tez ekstrawagancji strojowi, dzięki czemu można zyskać nie tylko na elegancji, lecz i na oryginalności.

Dla wielbicieli scrabble

Oto prawdziwa gratka dla wielbicieli słownych pojedynków. Spinki z literami mogą zapowiadać inicjały pana lub pani, lub po prostu świadczyć o miłości do szarad!

Sprawdź najlepszą cenę już teraz!

 

Spinki jak guziki

Dla tych, którzy są przywiązani do guzików, ciekawą propozycją będą spinki naśladujące formą guziki. Są one jednak znacznie bardziej eleganckie i wyrafinowane. Idealne do garnituru a nawet i smokingu!

Sprawdź najlepszą cenę już teraz!

Gorączka złota

Złoto to symbol bogactwa i luksusu. Spinki w tym kolorze to także ekstrawagancja. Zwłaszcza gdy do złota dodamy niezwykle zmysłową masę perłową. To definitywnie wersja spinek dla odważnych!

Sprawdź najlepszą cenę już teraz!

 

Dla fanów golfa!

Jako że golf to sport ekskluzywny, spinki do mankietów przydadzą się niejednemu wielbicielowi Tigera Woodsa. Najlepiej gdy będą ozdobione kijami i piłkami do golfa!

Sprawdź najlepszą cenę już teraz!

Spinki odlotowe!

Mowa tu o locie w starym, klasycznym stylu! Najlepiej balonem. Kolorowe spinki idealne będą dla romantyków i tych, którzy lubią mierzyć wysoko!

Sprawdź najlepszą cenę już teraz!

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze